"השם ירחם מסכנה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על ג'קי אזולאי?

“השם ירחם מסכנה”: מה גרם לגולשים לצאת ככה על ג’קי אזולאי?

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והשפית ג’קי אזולאי מצליחה שוב להדליק את המרשתת וזאת לאחר שהעלתה סרטון לרשתות הטיקטוק והאינסטגרם עם מסר מאוד שקוף, כל האמת בפרצוף? רק שחלק לא הצליחו לעכל את זאת או את הדרך

שתפו

על רקע לא מעט סערות שקורות בארץ לרבות הקרע הפוליטי, מלחמות המשפיעניות וכו’. ג’קי אזולאי החליטה לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב והחליטה לדבר תכל’ס לעוקבים שלה, ובין היתר להצית שוב אש שהגיע מהר לכיוונה.

 

אזולאי שלא פעם ספגה מהלומות על ההתנהלות שלה מצד הגולשים שכללו ביקורות על הזוגיות שלה, על אורח החיים שלה לצד הדת, מערכות היחסים שלה בעבר ובהווה לרבות בגלל פער הגילאים מול בני זוגה. החליטה שהיא שמה פס ושמה לכולם בפנים את מה שבאמת מעסיק אותה – מאני מזומני.

"השם ירחם מסכנה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על ג'קי אזולאי?

ג’קי העלתה לחשבון הטיקטוק שלה קטע ריקוד פיקנטי לצד הכיתוב:“שחררו אתכם מאנרגיות רעות ושנאה לכו תעשו כסף”. כששיתפה את הסרטון לחשבון האינסטגרם אף הוסיפה מסר חריף יותר:“סורי, אין לי זמן לשנאה ואנרגיות שליליות. המוח שלי עסוק בלעשות כסף!”

 

התגובות השליליות כמובן שלא איחרו להגיע מבין לא מעט פרגונים בפוסט, אחד המגיבים התפוצץ על ג’קי בתגובות וכתב:“חולת כסף. וזאת הייתה הבעיה של ישראל מסכן”. גולשת אחרת ביקרה:“מדברת על כסף זו שמעלה סטורי בשביל 100 שקל בחנות”. ואילו גולשת נוספת יצאה עליה:“שומרת מצוות אמא ל-4, השם ירחם מסכנה. העיקר לא מעשנת בשבת”.

"השם ירחם מסכנה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על ג'קי אזולאי?
ג’קי והמסר שהצליח לעצבן חלק מהגולשים

הקטע הזה של ג’קי ברשת הטיקטוק הגיע לאחר ששיתפה רק לאחרונה סרטון מושקע לרגל יום האהבה עם מסר לבבי לבן זוגה בני פרץ:“יום אהבה, וחצי שנה של ביחד. עליות, ירידות, מה לא?! אבל הנה אנחנו כאן, אוהבים!”

 

וגם פה הוסיפה מסר חד משמעי נגד המבקרים:“ואתה זוכר: יום אחד, כשכל זה כבר לא ישנה לנו שום דבר אצחק איתך על חוף הים, איך שניצחנו מול כולם! אז תודה לכל מי שהיה כרוח נגד הספינה.. אני אוהבת אותך”.

"השם ירחם מסכנה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על ג'קי אזולאי?
ג’קי והמסר לאהובה לכבוד הולנטיין

בני השיב למסר המרגש של ג’קי וכתב לה:“תודה על כל הרגעים לצידך הטובים והפחות טובים,למדתי ממך המון. תודה שגרמת לי להתאהב בבנאדם הטוב שאת, תודה שהפכת את החיים שלי משמחים לשמחים יותר. אני אוהב”.

@jekiazulay שחררו אתכם מאנרגיות רעות ושנאה לכו תעשו כסף ❤️❤️❤️#❤️ #love #viral #fypシ #fypシ゚viral #money #fypage #viral #💵 ♬ son original – LeGreez🥶

92 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יוסי
1 חודשים

בחורה הכי תת רמה בארץ. נעל בית לידה זה פרופסור

יפה
1 חודשים

בשביל פירסום וכסף מכרת את נשמתך לשטן
תתבישי לך הולכת עם ילדים עושים עליך סיבוב והולכים זה ברור הרי זוגיות באמת אין שם וזה הדוגמה שאת נותנת לילדים שלך הלב יוצא אליהם

ליאור
1 חודשים

גקלין תשמרי קצת על הפה. זה לא יאה .