חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכב "האח הגדול" מתפוצץ על שמחה גואטה:"את בית ספר להעלבת אנשים"

כוכב “האח הגדול” מתפוצץ על שמחה גואטה:”את בית ספר להעלבת אנשים”

השמועה אומרת...

הפיצוץ המתחדש בין ליהיא גרינר לאביבית בר זוהר התרחש בסוף השבוע האחרון לאחר שליהיא העלתה קטע מהריב ארוך השנים שלה עם בר זוהר במהלך מונולוג בהופעה, דבר שפגע בבר זוהר ולאחר מכן הביא את תגובתה הקשה של לא אחרת מאשר שמחה גואטה נגד ליהיא. אך הפעם גם היא ספגה אש מכיוון לא צפוי.

שתפו

רוחות העבר הרחוק שבו כדי לעורר סערת ענק בין כוכבות הביצה: ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר. בר זוהר מאוד נפגעה מהדברים שהעלתה גרינר מהארכיון המשותף במהלך הופעה בסופ”ש האחרון ובו בין היתר נתנה מונולוג על הריב המפורסם של השתיים.

 

“להיות מושפלת ומבוזה בפעם השנייה בחיי מאותה בחורה זה לא אייקוני, לא ידעתי שלקרוא למישהי ז*נה אמור להצחיק מישהו!” כתבה בין היתר בר זוהר. מי שיצאה להגנתה או יותר נכון חיזקה את דבריה כנגד ליהיא גרינר הייתה שמחה גואטה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by טליה ברטפלד (@talyabart)

שמחה התייחסה לדבריה של ליהיא גרינר באותו הקשר לאביבית בר זוהר במסגרת תוכנית ‘”הדו”ח היומי” ברשת 13 ואמרה את הדברים הבאים:“אני מדברת לגופה של גברת שאני יודעת שכל הקריירה שלה מושתת על איך לפגוע ולהעליב אנשים”

כוכב "האח הגדול" מתפוצץ על שמחה גואטה:"את בית ספר להעלבת אנשים"

מי שהחליט להתפוצץ על דבריה שמחה ולצאת עליה בביקורת חריפה היה כוכב “האח הגדול”, קאזם חליליה שלא יכל להישאר אדיש ושיתף ברשת האינסטגרם:“שמישהו יאמר לשמחה גואטה, שיש לה אפס מודעות עצמית. וגם יש לה פה ג’ורה.”

כוכב "האח הגדול" מתפוצץ על שמחה גואטה:"את בית ספר להעלבת אנשים"
הסטורי הראשון שהעלה קאזם בנושא

קאזם שיתף את הקטע בו שמחה יצאה בביקורת נגד ליהיא גרינר והמשיך במתקפה כלפיה:“לא, והקריירה שלך היא לחזק את האנשים. ובוא נדבר על מה תרמת? אני לא מזלזל באלו שעושים שירות לאומי חלילה. אבל מלבד לשירות לאומי בפנימית א בתל השומר. מה עוד עשית?

 

והעלה את הטון החריף בהמשך:“את בית ספר להעלבת אנשים. אפס מודעות עצמית, אפס באינטליגנציה רגשית.” שמחה טרם התייחסה לסדרת הסטוריז האלה של קאזם ברשת האינסטגרם. גם מצדה של אביבית עדיין לא נרשמה התייחסות לדבריה של שמחה שנתנה לה חיזוקים בשידור.

כוכב "האח הגדול" מתפוצץ על שמחה גואטה:"את בית ספר להעלבת אנשים"
הסטורי העוקב של קאזם נגד שמחה

Subscribe
Notify of
guest
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אוריה
אוריה
1 שנים

כולכם, כל המפורסמים, אתם חבורה של נרקיסיסטים מרוכזים בעצמכם, אנוכיים, תאי שליטה וכוח, ובעיקר מטומטמים. אין שום סיבה לעקוב אחריכם. אתם לא חוקרים מדופלמים, לא רופאים מומחים, לא מהנדסים גאונים, לא אנשי רוח. אתם סתם לוזרים, ומי שעוקב אחריכם ומעריץ אותכם זה אנשים משועממים וחסרי אינטליגנציה.

גילייי
גילייי
1 שנים

בלי שום קשר לשמחה, האחרון בעולם שיש לו זכות דיבור על מישהו אחר בהקשר של פה ג’ורה וחוסר מודעות עצמית זה קאזם, אחרי איך שהתנהג באח הגדול!

גילי
גילי
1 שנים

איזו חוסר מודעות עצמית