מה גרם לאילנית לוי להתפוצץ? "מה זה? השתגענו? תתביישו!"

מה גרם לאילנית לוי להתפוצץ? “מה זה? השתגענו? תתביישו!”

השמועה אומרת...

מנחת הטלוויזיה והשחקנית אילנית לוי היא ללא ספק אחת הנשים היותר אהובות בתעשייה, אחרי שעוררה סערה לאחר שנחשפה בתור צמר הגפן המתוק בזמר במסכה. עכשיו מגיע תורה לצאת בחריפות על סערה אחרת באופן לא שגרתי.

שתפו

סערת המשפיענים בתחילת החודש הצליחה לגרור לא מעט תגובות לשני הצדדים, אך מה שבטוח שחלק גדול מאותם אושיות רשת שאליהם הופנתה הביקורת אכן לקחו חלק מהביקורת לגבי אי מעורבותם בנושאים בוערים או פוליטיים.

 

במקרה של אילנית לוי שלא נוהגת להביע עמדות פוליטיות מול עוקביה ברשתות החברתיות כדרך קבע, הפעם היא החליטה שכן להציג את עמדתה במקרה מסוים באופן מפתיע. לוי החליטה לצאת בחריפות על תקרית חסימת ביתה של חברת הכנסת טלי גוטליב אמש.

מה גרם לאילנית לוי להתפוצץ? "מה זה? השתגענו? תתביישו!"

על פי העדויות, מפגינים נגד הרפורמה המשפטית הגיעו לביתה של גוטליב אמש וחסמו את דלת הבית שלה. דבר שמנע מבתה בעלת הצרכים המיוחדים לצאת למסגרתה. אותו מקרה הביא גינוי מרוב צידי הקשת הפוליטית וגם אילנית לוי לא יכלה לשתוק לכך.

 

אילנית לוי שיתפה את עוקביה:“אני לא נמנית בין מעריציה של טליה גוטליב. מתנגדת להרבה מאמירות ואג’נדות שבעיניי פוגעות בנשים, אבל זה פשוט אחד הדברים היותר מכוערים וחסרי לב שראיתי במחאה הזאת.”

מה גרם לאילנית לוי להתפוצץ? "מה זה? השתגענו? תתביישו!"

אילנית הוסיפה:“מה זה?? השתגענו?? לאן עוד נגיע? לא בטוחה שאם היה מדובר בגבר לבד בבית עם ילדים הם היו מעזים לעשות זאת, תתביישו! תעצרו את זה כבר, תרגיעו את הרוחות. כאמא לאמא ליבי איתך גוטליב.”

מה גרם לאילנית לוי להתפוצץ? "מה זה? השתגענו? תתביישו!"
הסטורי הזועם של אילנית לוי

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עליזה
1 חודשים

אני חושבת שכל מה שקורה לא מיקרי הכל מתוזמר תיתביישו הורסים את כלכלת ישראל גורמים לשינאה מיותרת על מה שקרה לשרה טלי גוטליב זה מזעזע עד איפה והכל בגלל שניצחו אותכם בבחירות שלא נדבר על מעגל האימים שיצרו סביב חברת הכנסת מלך גועל נפש והכל באיצטלה של הדמוקרטיה בושה מה שעשתה אשה מהשמאל בכותל בושה

רמה סייר
1 חודשים

צודקת מאוד גם אני חושבת כמוך

גדי
1 חודשים

רבותי זה השמאל האלים בדיוק מה שאמסלם אמר עליהם הם אנשים רעים.