"אני בהלם! משהו מסריח לי פה": הרשת גועשת בעקבות מסר מאביבית בר זוהר

“אני בהלם! משהו מסריח לי פה”: הרשת גועשת בעקבות מסר מאביבית בר זוהר

השמועה אומרת...

בזמן שהביף הישן בין אביבית בר זוהר לליהיא גרינר שוב התעורר לו לחיים לאחר הופעתה של גרינר על הבמה ושחזור המונולוג האייקוני שלה בגנות בר זוהר לאחר חתונתה. קרה עוד משהו במקביל בגזרתה של בר זוהר שהצליח להרים גבות אצל חלק הגולשים.

שתפו

הסופ”ש האחרון היה לא פשוט עבור אביבית בר זוהר שנפגעה מאוד בעקבות הופעתה של ליהיא גרינר לפני מספר ימים ובה שחזרה את הקטע המוכר בו הכפישה את אביבית על כך שהשיקה חבר חדש במועד חתונתה לפני קרוב לעשור.

 

בר זוהר נפגעה מאוד מליהיא, הסירה ממנה עוקב ואף סירבה להתראיין בנושא בעקבות מצבה הנפשי שלא תאם את הסיטואציה. אך נראה שזה לא עצר את בר זוהר מלהמשיך בפועלה והיא החליטה להעלות סטורי בחיפוש אחר תותח\ית מכירות לעסק שלה.

"אני בהלם! משהו מסריח לי פה": הרשת גועשת בעקבות מסר מאביבית בר זוהר

בהודעת חיפוש העובד\ת שהעלתה, בר זוהר כתבה את הדברים הבאים שהצליחו מעט להכעיס חלק מהגולשים:“מחפשת תותח/ית מכירות עם ניסיון קודם בשיווק ומכירה. העבודה היא 6 ימים בשבוע כולל שישי, משרה מלאה.”

 

ואז הוסיפה את המשפט:“ואם השאלה הראשונה שלכם כמה את משלמת אז אל תשלחו מלכתחילה הודעה. מחפשת אנשים שרוצים לעבוד ונהנים מהעבודה שלהם. החנות היא בכיכר המדינה תל אביב, גיל: 30+”

"אני בהלם! משהו מסריח לי פה": הרשת גועשת בעקבות מסר מאביבית בר זוהר
לא לשאול ישר על השכר. הסטורי שהעלתה אביבית והסעיר גולשים ברשת

לאותה מודעת חיפוש משרה של אביבית ובה דרשה שלא ישאלו ישר על השכר עלו שלל תגובות, בעמוד הפייסבוק שלה אחת המגיבות הסתקרנה:“זה לגיטימי לגמרי לשאול מה השכר.את לא היית שואלת?”. גולש נוסף חיזק:“צודקת ב-100 אחוז עלק לא לשאול”

 

גם בקבוצה “כמעט מפורסמים” עלה דיון לוהט בנושא. אחת מחברות הקבוצה שיתפה את דעתה בנושא:“מישהו שבא לעבודה בלי לשאול מה התנאי שכר?! אני בהלם! עם כל התשוקה לעבודה בנאדם צריך גם להתפרנס אנחנו מדינה באוברדראפט! מעניין אם היא גם מחתימה אותם על חוזה שאסור לספר על תנאי ההעסקה….משהו מסריח לי פה”

"אני בהלם! משהו מסריח לי פה": הרשת גועשת בעקבות מסר מאביבית בר זוהר

גולשת נוספת העדיפה לעקוץ:“טוב שלא הוסיפה גם חודשיים התלמדות ללא שכר, על בסיס טיפים. התפקיד רק לבעלי תואר ראשון ומעל 50k באינסטה.” גולשת נוספת תהתה:“דווקא היא שכ’כ אוהבת כסף, מה היא מצפה שאנשים יעבדו שם מטוב לבם?”

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לילי
1 חודשים

קנאים צרי עין וביחוד ליהיא גרינר שמרבה לעקוץ את אביבית. תרדו ממנה מדועממים. אין לכם צרות.

לילי
1 חודשים

אביבית בהצלחה. נדמה טובה. אל תתיחסי לצרי העין

ג'ני
1 חודשים

חובה לשאול מה תנאי השכר. מה זה השטויות האלה ??!!