משבר בזוגיות? האקט של בן אל תבורי ודני לוי בעקבות השמועות

השמועה אומרת...

בזמן ששמו של בן אל תבורי עולה לא מעט לכותרות בימים האחרונים בעקבות הביף התקשורתי בינו לבין שותפו המוזיקלי לשעבר, סטטיק. נראה שמשבר נוסף צץ לו בסל השמועות על משבר בזוגיות, אך למעשים יש יותר כח ממילים.

שתפו

רק בשבוע שעבר בן אל תבורי לקח לראשונה את בת זוגו, הסטייליסטית של המגה סלבס האמריקאיות דני לוי לפגוש את אבא שימי ואמא אביבה, וזאת במסגרת ביקור המולדת הממושך של השניים בישראל שייתכן ויהפוך לקבוע, לפחות מצד בן אל.

 

ההורים הנרגשים התלהבו מאוד לפגוש את בת הזוג של בנם במפגש שנערך בביתו של בן אל ואף זכו לעוגה מפנקת מאשתו של שימי, יהודית באומן. אך שבוע לאחר אותו חיבור משפחתי עלו שמועות על משבר בזוגיות של הזוג הצעיר.

משבר בזוגיות? האקט של בן אל תבורי ודני לוי בעקבות השמועות

על פי העדויות והרחשים ברשתות החברתיות, לוי הורידה עוקב לתבורי באינסטגרם וכמובן שזה לא עבר מתחת לרדאר של המעריצים המודאגים. עוד סיפרו מקורבים שמדובר במשבר זוגי בין השניים ולא רק בגלל הסרת העוקב.

 

אך עד מהרה ולמעשה כעבור זמן קצר מאוד!! מאז פרסום הידיעות על המשבר ביחסים בין בן אל ודני, השניים הוכיחו שלא משבר ולא נעליים והעלו תמונה זוגית עדכנית שלהם מצמידים שפתיים מאוד צמוד לטיימינג שידור הסרט של סטטיק שבו בן אל הוצג בין היתר באור שלילי.

משבר בזוגיות? האקט של בן אל תבורי ודני לוי בעקבות השמועות
אהבת חינם, המסר היה כלפי השמועות לפרידה או כתגובה לסרט של סטטיק?

כדי ליישר את ההדורים מכאן ומכאן, בן אל תבורי לא הסתפק בשני סטוריז כאשר הוא ודני מדגמנים זוגיות צמודה לחלוטין אלא הוסיף סטורי נוסף בו הוא מאחל לסטטיק בהצלחה עם האלבום החדש והוסיף “מכל הלב” לצד התיוג מהתמונות עם דני קודם לכן:“#אהבתחינם”.

משבר בזוגיות? האקט של בן אל תבורי ודני לוי בעקבות השמועות
בן אל תבורי ודני לוי לאחר השמועות על פרידה

בן אל תבורי ודני לא הסתפקו בתמונות והקטעים הזוגיים שהעלו יחדיו ברשתות החברתיות כדי לנתץ את השמועות על המשבר ביחסים מכיוון שהשניים גם נכחו יחדיו באירוע מתוקשר שהתרחש אמש.

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דור
1 חודשים

שיהיה להם בהצלחה