"את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצה דיקטטורה": נטלי דדון תחת מתקפה קשה ברשת!

“את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצה דיקטטורה”: נטלי דדון תחת מתקפה קשה ברשת!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והדוגמנית נטלי דדון חטפה בימים האחרונים מכת אש קשה ביותר מהגולשים בעקבות אי התנגדותה לרפורמה המשפטית ונראה שהיא ממש לא התכוונה לשבת בחיבוק ידיים ויצאה בפוסט חריף.

שתפו

בזמן שמעל למאה אלף מפגינים יצאו לרחובות כדי למחות נגד הרפורמה המשפטית שחוקיה אושרו בקריאה ראשונה בתחילת השבוע, נטלי דדון לקחה עמדה מעט פחות פופולרית בקרב אושיות הרשת ויצאה לתמיכתה או לפחות ברעיון הרפורמה.

 

דדון חטפה לא מעט קללות והשמצות בעקבות הבעת עמדתה:“מושפעת ומגעילה”, “את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצים דיקטטורה או אפילו מונרכיה”, “יה דוחה תתביישי לך אנחנו הרמנו לך ואותך”, “מחזקת את האפליה והפטריארכיה, אין לך זכות לעלות סטורי לזכר פיגועים ופיגועים של מחבלים יהודים שאת תמכת בזה!! תתביישי”.

"את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצה דיקטטורה": נטלי דדון תחת מתקפה קשה ברשת!
מתוך הפוסט של נטלי דדון באינסטגרם

דדון החליטה לא לשתוק לאש שספגה ויצאה להגנה בפוסט שכותרתו “דרוש שחפץ, מילים הם נשק חם!”. וכתבה את הדברים הבאים:“היי עוקבות ועוקבים שלי, קודם כל אינני חושבת שאדם כלשהו ולא משנה מי צריך להיות תחת מתקפה ושיח אלים בשל דעותיו. אנחנו לא חייבים להסכים. ואלו העדינות שבתגובות שאני זוכה לקבל.”

 

“תחליקו שמאלה קבלו עוד קצת מהטוב הזה. ידעתי שאני נמצאת בתקופה שבה להביע עמדה דמוקרטית יהפוך אותי למטרה. עם זאת באמת שלא מצליחה להבין את הקשר בכלל בין מקרים מזעזעים של רצח נשים שאני מגנה לרפורמה המוצעת. כדאי לנו לעצור ולהתבונן על זה מזוית אחרת – האם לדעתנו אין במה לשפר את המדיניות השיפוטית בכל מה שקשור לסוגיות שחשובות לנשים? מה לגבי מדיניות הענישה? סדרי עדיפויות בהעמדה לדין? מדיניות סגירת תיקים? ועוד ועוד.”

"את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצה דיקטטורה": נטלי דדון תחת מתקפה קשה ברשת!

“האם יש לנו כציבור, גברים ונשים, את הזכות לדעת מה המועמדים לשיפוט בבית המשפט העליון חושבים על הדברים האלה? האם מגיע לכולנו גם להשפיע על מי שמתמנה? בעיני בוודאי שכן, וסוגיות שבוערות בציבור גם ישתקפו בתפיסות העולם של השופטים שמתמנים. עד היום היו רק 15% שופטות נשים. השיטה שבה השופטים המכהנים מחזיקים בכוח וטו בוועדה לבחירת שופטים יצר בעיה מאוד גדולה מבחינת ייצוג וגיוון השופטים. גם ברק בעצמו הודה בזה שמדובר בבעיה בראיון האחרון שלו אצל רוני קובן.”

 

“המפתח לשמירה על הזכויות שלנו הוא 3 רשויות חזקות ומאוזנות שמרסנות אחת את השנייה. בכל אופן לחשוב שאם ניתן כוח בלתי מוגבל למועצה שמורכבת מ 15 איש שידאגו לכולנו אז זה לא יצא משליטה – זו נאיביות מסוכנת. האם בית המשפט הגן על הנשים בדרום תל אביב שנפגעו מהסתננות? או מנשים שנפגעו מטרור כשהם כבלו את ידי לוחמי צה”ל? באותה מידה מערכת המשפט מזניחה את הטיפול בבעיות של נשים ערביות ויהודיות כאחד.”

 

“יש פה סיפור גדול! והחברה הישראלית צריכה לקחת אחריות על המצב. אבל לא להיכנס להיסטריה ודמיונות שנשים לא יצאו מביתם תיכף ולחשוב שלהגיד “נשים נרצחו” בגללי או שאין לי זכויות כי אני חושבת אחרת ממך זה פשוט סוגר את הדיון- כי זה פשוט לא קשור. דרך ארץ קדמה לפוליטיקה!”

"את כמו כל המרוקאים הסתומים רוצה דיקטטורה": נטלי דדון תחת מתקפה קשה ברשת!

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שי
1 חודשים

ככה זה בשמאל ,סתימת פיות ואסור לחשוב אחרת מהם,המדינה שלהם.כשמדובר בחופש הדיבור והדיעות,אינם מסוגלים להכיל דיעות שונות משלהם,מיד מנבלים את פיהם,מתלהמים ומשתלחים.לכן אני מחזק את נטלי דדון,שלא תפחד ותמשיך להביע את דעתה.צריך לכבד כל דיעה גם אם מנוגדת לדעתך.

גילי
1 חודשים

למה לקלל בנאדם רק כי הוא לא באותה דעה משלכם?

מטורללים
1 חודשים

מהממת אמיצה גיבורה סופר אינטלגנטית ית שמאל חולה נפש אנרכיסט בוגד