חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בן זיני עבר ניתוח אף בהרדמה מלאה וחשף את התוצאה!

בן זיני עבר ניתוח באף בהרדמה מלאה וחשף לגולשים את התוצאה!

השמועה אומרת...

כוכב הרשת, בן זיני שיתף את עוקביו ברשתות החברתיות בכך שעבר ניתוח פנימי באף בהרדמה מלאה לנוכח מצב הרפואי בדומה לאחיו ואביו שכבר עברו הליך דומה והתוצאה כבר כאן.

שתפו

בגיל 26, בן זיני החליט לעבור ניתוח אף משולב בהרדמה מלאה לשיפור מצב הנשימה שלו, וכמובן שהדבר לא חמק מעדשות המצלמה שלו ושל חבריו שתיעדו הכל בוולוג שעלה בשעות האחרונות בערוץ היוטיוב של הכוכב שמונה קרוב לחצי מיליון מנויים.

 

זיני חשף את המצב ושיתף רגע לפני שנכנס לחדר הניתוחים:“אני מקווה שזה באמת ישפר את המצב, שאני אנשום יותר טוב. זה ניתוח שאח שלי עשה וגם אבא שלי. כנראה זה משהו תורשתי, הם שכנעו אותי. אמרו לי ‘אתה חייב, זה ישנה לך את החיים'”.

בן זיני עבר ניתוח אף בהרדמה מלאה וחשף את התוצאה!
בן זיני ואמא לאחר הניתוח

בן זיני הוסיף והרגיע את העוקבים:“הניתוח שאני עובר זה ניתוח דיי פשוט אבל הוא משלב הרדמה מלאה והרדמה מלאה זה אף פעם לא פשוט ומשלב גם סיכונים. ” לאחר שהניתוח הסתיים בהצלחה התברר ע”י הפרופסור שניתח את בן זיני כי היו מספר בעיות שנחשפו בזמן ההליך שהוא אפילו לא היה מודע להם קודם לכן ונפתרו במהלך הניתוח.

 

פרופסור לנזברג העניק לבן זיני ולצופים תקציר של הההליך:“הניתוח הלך מצוין, עשינו מה שתכננו. יישור של המחיצה שלך העקומה, הקטנה של הקונכיות, זה דברים שנמצאים משני צידי המחיצה שחסמו אותך. פתיחה של סינוס בצד ימין שהיה חולני.”


בן זיני עבר ניתוח אף בהרדמה מלאה וחשף את התוצאה!
בן זיני מסביר בסטורי שלא מדובר בניתוח אף סטנדרטי

ואז הפתיעה אותו בכך שפתר לו בעצם בעיה רפואית נוספת שהתגלתה תוך כדי:“אני לא יודע אם אתה יודע, בעצם במהלך הניתוח זיהיתי משהו שלא היה ברור לי לפני הניתוח שזו נפיחות מאחורי כל הקומפלקס הזה של האף והסינוסים שזה כמו מה שיש לילדים קטנים, רק שאצלך זה לא הצטמק כמו שצריך ולפי דעתי זה חלק מהבעיה של האטימות.”

בן זיני עבר ניתוח אף בהרדמה מלאה וחשף את התוצאה!
לא ניתוח קוסמטי, בן זיני חושף את התוצאה

אך את הגולשים סקרן בעיקר איך נראה האף של בן זיני אחרי הניתוח, ומתברר ששום שינוי קוסמטי לא נעשה. בן זיני הגיב:“לא עשיתי ניתוח אף. עשיתי ניתוח בגלל המחיצות. שאני אוכל לנשום יותר טוב וטפו טפו הניתוח עבר בהצלחה. והתלוצץ:“האף שלי נשאר אותו דבר. אותו כיעור שהיה לי לפני זה.”

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רותי אחלוי
רותי אחלוי
1 שנים

החלמה מהירה , גם אני עברתי את אותו הניתוח והתוצאות מדהימות מבחינת נשימה תקינה ,פתוחה ונעימה ללא חסימות . ובכלל איכות חיים נהדרת .

גילי
גילי
1 שנים

רפואה שלמה!