חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מאחורי סורג ובריח: הגרוש המפורסם של כוכבת הריאלטי לא שילם מזונות ונעצר

מאחורי סורג ובריח: הגרוש המפורסם של כוכבת הריאלטי לא שילם מזונות ונעצר

תמונת אילוסטרציה

השמועה אומרת...

הדרמה חוזרת לאחר יותר משנה של כביסה מלוכלכת שיצאה בלי הפסקה לתקשורת בין הזוג לשעבר. בעלה לשעבר של כוכבת הריאלטי המפורסמת נעצר ונכלא לאחר שלא שילם את דמי המזונות שבהסכם.

שתפו

מוקדם יותר התפרסם בתקשורת כי הגרוש של הדוגמנית ואחת מכוכבות הריאלטי המוכרות בארץ הובא למעצר ונכלא בכלא הדרים בשרון. וזאת בעקבות חוב בדמי המזונות שלא שולם על ידי הגרוש.

 

בנוסף לכך מתברר שלאותו זוג לשעבר שהיה נשוי במשך פחות משנה, ילדה משותפת. תחילה פורסמה זהותה של אותה אישה מדוברת בתור אחת הדוגמניות המצליחות בארץ אך תיאור זה שונה בהמשך לאחת השחקניות והמגישות המצליחות בארץ.

מאחורי סורג ובריח: הגרוש המפורסם של כוכבת הריאלטי לא שילם מזונות ונעצר
תמונת אילוסטרציה

אם מחברים את הנקודות מדובר באותו זוג לשעבר שניהל לא מעט קרבות במהלך הגירושים ולאחר מהן ובו הייתה מעורבת גם צלע שלישית שעוררה לא מעט סערות בתקשורת כאשר תחילה יצאה על האקסית של הבעל ולאחר מכן התנצלה ולקחה את הצד שלה.

 

זו לא הפעם הראשונה שאותו גרוש מדובר בילה במעצר, באחת הפעמים אף עלו טענות קשות מצד האקסית שלו שבתחילת הקשר צודדה בו אך לאחר מכן התבדתה והחליטה להצטרף לצדה של הגרושה לשעבר.


 

אותה אקסית טענה בסיום הקשר המשותף של השניים שנפלה קורבן לאיומים ואלימות מצידו, באופן דומה לטענותיה של גרושתו, ולאחר מכן אף הוצא לו צו שאוסר עליו ליצור איתה קשר בכל דרך אפשרית.

 

לאחר חקירת הנושא התברר כי הוא בכל זאת יצר איתה קשר דרך חשבונות פיקטיביים ברשתות החברתיות והטריד אותה לטענתה למרות שנאסר על כך, דבר שהוביל למעצרו לפני קצת יותר מחצי שנה.

 

למרות שעברה כבר תקופה ארוכה מאז ששמם של הזוג הנשוי לשעבר עלה לכותרות, הגרושה המפורסמת הוציאה רק החודש צו הרחקה כנגד אותו אדם מדובר וזאת בעקבות מספר מקרים של הטרדה לטענתה, כנראה שהדרמה עוד רחוקה מלהסתיים סופית.

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
חן
1 שנים

לא צריך להיות גאון כדי לדעת שמדובר בטהוניה רובל.כל הסכסוך ביניהם מרוח בכל מדיה.

ליה
ליה
1 שנים

טהוניה בקיצור

חחחחחחח
חחחחחחח
1 שנים

אחת השחקניות והמגישות המצליחות בארץ? ממש לא.
עוד מעט תכנו אותה : אחת הפרופסוריות המוצלחות בארץ….