חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:"איך סתמתי ונתתי לזה יד?"

נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:”איך סתמתי ונתתי לזה יד?”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי נופר מור החליטה שהיא לא שותקת יותר והחליטה לפתוח נושא שמטריד אותה כבר שנים רבות, לטענתה יש אדם מרכזי ועוד אחד או אחת נוספת שמפיצים עליה ידיעות שקריות ברשתות החברתיות, האם זה יגמר בתביעה כפולה?

שתפו

אמש(שלישי) התפרצה תעלומה חדשה ברשתות החברתיות לאחר שכוכבת הריאלטי נופר מור החליטה לשתף לראשונה בסטוריז שלה שכבר תקופה מאוד ארוכה(10 שנים) היא עוברת השתלחות מאדם ספציפי(ואולי שניים) שבחצי השנה אחרונה עברה כל גבול.

 

נופר אומנם לא ציינה את שמו או שמה של האדם המדובר אך ציינה לבסוף שישנם בעצם שני אנשים על הכוונת שעלולים לחטוף ממנה מכתבי תביעה:“בואו נגיד שאולי שני אנשים יקבלו מכתב תביעה לא אחד. אבל אחד יקבל מכתב תביעה. אחת או אחד”.

נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:"איך סתמתי ונתתי לזה יד?"
נדיר אליהו בדק את הקשר לפודקאסט של דנית ובר

ברשת עלו ישר השערות בנושא. גם כוכב הרשת נדיר אליהו חקר את הנושא לאחר שהפנו אותו לפודקאסט של דנית גרינברג ובר כהן, שם דיברו בין היתר על נופר מור. אך לאחר בדיקה ממה שנאמר שם טען:“טוב נראה לי שאתן טועות כי כן דיברו עליה פה אבל לא מרגיש לי שזה משהו יוצא דופן”.

 

ואלו הדברים שהיו לנופר מור לפתוח לעוקביה:“היה יכול להיות נחמד אם הייתי אומרת שזה לא מפריע לי, אבל זה כן מפריע לי. כל העניין הזה של אנשים שהם דיי חסרי בטחון בחיים האישיים שלהם, וזה בסדר, יש הרבה אנשים חסרי בטחון ושכל אחד יתנהל בחיים שלו כמו שהוא רוצה אממה. כשזה נוגע לרשתות החברתיות הם הופכים להיות מפלצות, הם משתלחים באנשים, הוא יורדים על אנשים, הם צוחקים על אנשים. וזה נראה כאילו יש להם אובר בטחון!”

נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:"איך סתמתי ונתתי לזה יד?"
נופר מור לצד אליאב אוזן ודנית גרינברג בבית האח הגדול

ואז התפוצצה:“אז ממש לא, כל העניין הזה ייפסק. כי אני לא בדיחה של אף אחד. בטוח, בטוח, בטוח שלא על הבן אדם הספציפי שאני מדברת עליו. וההשתלחות הזאת במשך שנים עולה לי על העצבים. את הצד שלי בסיפור לא סיפרתי. אף פעם לא דיברתי על זה, לא רציתי להיות חלק מזה.”

 

והוסיפה בהמשך:“אבל די, זה היה כבר יותר מדי בחצי שנה האחרונה ואני מרגישה שאני צריכה לעשות לזה סוף. האם אני צריכה לשלוח מכתב מעורך דין או פשוט לענות כאן בסטורי ולהבין שאני נגררת לתינוקיה ולחוסר בטחון הזה, ולכל כל מה שקורה מהצד השני, מה לעשות? כי לתבוע אני יכולה”

נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:"איך סתמתי ונתתי לזה יד?"
האם יש קשר לדברים האלו שעלו בפייסבוק בעבר? מתוך ארכיון הסטורי של נופר מור

בהמשך פירטה:“במשך כמעט עשר שנים אני שומעת עלי סיפורים, שקרים, דברים שלא קרו מעולם ויש לי הוכחות שהדברים האלה לא קרו מעולם, ולא יצאו מהפה שלי לעולם ולא התפרסמו ברשתות החברתיות מעולם. ועד היום לא עניתי כי ידעתי לשמור על הפה שמדובר בבן אדם הזה כדי לא לפגוע בחיים האישיים שלו.”

 

ועוד ציינה באותו נושא בסטורי נוסף:“אני תוהה לעצמי, מתי אנשים יפסיקו לדבר על אנשים אחרים ויבינו שהם מקבלים מכתב תביעה ואם השם של אותו בן אדם יצא עוד פעם מהפה שלהם, הם ישלמו כסף. ומנסיון, במיוחד מול הבן אדם הזה, אני יודעת שפוגעים לאנשים בכיס, זה הדבר שהכי מרגיש אותם. לא בסטורי, לא ברשתות, רק בכיס”.

נופר מר מתפוצצת בסטורי ומאיימת בתביעה:"איך סתמתי ונתתי לזה יד?"

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ג'ני
ג'ני
1 שנים

בר דוחה והייתה הרבה יותר גרועה מנופר.

חנה
חנה
1 שנים

בר פשוט מגעילה!!!!!!

רק,אמת
רק,אמת
1 שנים

נופר תתבעי ככה יסתמו את הפה