מעיין אדם לא ציפתה למתקפה כזאת נגדה ברשת:"זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת"

מעיין אדם לא ציפתה למתקפה כזאת נגדה ברשת:”זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת”

השמועה אומרת...

מגישת הטלוויזיה וכוכבת הריאלטי מעיין אדם נכנסה גם היא לשיח הבוער במדינה סביב ההפגנות והמהומות נגד הרפורמה במערכת המשפט ברחבי הארץ והחליטה לשתף משהו שכתב אחיה שהיה בין המפגינים, התגובות לא איחרו להגיע ואחת מהם פשוט הייתה מרסקת.

שתפו

נראה שהמצב המדיני והאזרחי במדינה ישראל לא מאיר פנים והרוחות סוערות ברחובות אליהם יצאו אמש אלפי מפגינים למחות כנגד הרפורמה במערכת המשפט, חסמו צירי תנועה מרכזיים ואף חטפו רימוני הלם מכח משטרתי.

 

מי שהחליטה לשתף את דבריו של אחד המפגינים שבמקרה הוא גם אחיה, הייתה מעיין אדם שכתבה מוקדם יותר היום:“שיהיה לנו בוקר טוב ויפה כמו ירדן” ושיתפה את הסיפור שלו:“סיפור שבאמת ריגש אותי מההפגנה היום. חסמנו כבישים ראשיים בתל אביב ועשינו מלא בלאגן”.

מעיין אדם לא ציפתה למתקפה כזאת נגדה ברשת:"זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת"
ירדן אדם בהפגנה

“בדרך חזרה ראיתי את כל הנהגים המתוסכלים וכל כך ריחמתי עלים ואז ראיתי נהג מונית שעומד מחוץ לרכב מיואש אחרי שעות שהוא בפקק שלא זז. הוא הסתכל עלינו והרגשתי צורך להתנצל, בסוף זה גם הפרנסה שלו, צעקתי לו ‘סליחה אחי’, אחרי כמה שניות של שקט הוא צעד לי בחזרה: ‘אין לך על מה להתנצל, אתה נלחם גם בשבילי'”

 

אחת העוקבות של אדם שפחות התחברה למקרה של אחיה החליטה לשלוח לה הודעה קשה ומשפילה במיוחד:“אז אני מבינה שגם אח שלך חושב שחיילים הם נאצים. מקסים, זה היה הרבה, אבל הפגנה זו לא הייתה.”

 

והוסיפה:“יש דרך להפגין, לקרוא לחיילים נאצים זה התת של התת רמה. וזה כבר לא קשור באיזה צד אנחנו, בושה.”. מעיין אדם שהייתה המומה מהתגובה שקיבלה מהגולשת החליטה להשיב לה:“זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת כשאחיך סיכן את חייו כחייל ומפקד בלב העשייה הביטחונית ועדיין מסכן במילואים.”

 

והוסיפה:“ואם היית יודעת מה הוא עשה כדי שתשני טוב בלילה היית מדברת עליו ביראת כבוד. יש בהפגנה הזאת אנשים שאני בזה להם, יש אמירות והתנהגויות שאני מתנערת מהן, אבל אם מישהו הצליח לשכנע אותך שההפגנה הזאת כולה נגד ישראל או נגד חיילים – נפלת למניפולציה שלו.”

מעיין אדם לא ציפתה למתקפה כזאת נגדה ברשת:"זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת"
מתוך הסטורי של מעיין אדם

עוד הוטח באדם ע”י אחת העוקבות:“אוף מעניין זה מבאס. כי בחיים לא היית אומרת את זה על קבוצה עם כיפה ופאות שחוסמים כבישים”. גם כאן מעיין לא נשארה אדישה ואף חשפה למי הצביעה בבחירות האחרונות.

 

“שומעת?? הצבעתי לציונות הדתית בכל מערכות הבחירות האחרונות. אבל סבבה. מסקנה אחת מהסשן הזה וכל מה שקורה לי באינבוקס – שוטפים לנו את המוח אחד נגד השני.” 

 

מעיין אדם לא ציפתה למתקפה כזאת נגדה ברשת:"זה די פסיכי לקבל הודעה כזאת"
מתוך הסטורי של מעיין אדם

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליהיא
24 ימים

מי זו ןלמה היא מעניינת

גלית
23 ימים

לא קראתי מילללללה נכנסתי רק לכתוב שהיא בלתי בלתי נסבלת מאוסה ודי שתלד ותעוף לנו מהעיניים כל כך מאוסה הבחורה הזו איףףףףףףף ולחשוב שבהשרדות אהבתי אותה היום בחורה מאוסה ברמות קשות

גילי
22 ימים

בשביל הממשלה הזו ותומכיה ירדן אדם וחבריו הם אנרכיסטים