חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אליקו ובת זוגו ויוצאים משיבים אש לעקיצה של ליהיא גרינר:"מרחמים עלייך!"

אליקו ובת זוגו משיבים אש לעקיצה של ליהיא גרינר:”מרחמים עלייך!”

השמועה אומרת...

הזוגיות של שדרן הרדיו אליקו ובת זוגו הצעירה הצליחה להפתיע רבים בשל פער הגילאים ביניהם ובזמן שהם לא מפסיקים לשדר ברשתות החברתיות שזה לא מזיז להם ואהבה בשיאה, גם ליהיא גרינר החליטה לבקר אותם ולהשאיר עקיצה והם לא נשארו חייבים.

שתפו

חודשיים חלפו מאז שהזוגיות של שדרן הרדיו הותיק, אליקו בן ה-46 ולירז ארז בת ה-18 נחשפה ומאז הם לא מפסיקים להיות צמודים ולהרעיף מילות אהבה ברשתות החברתיות, מנגד רבים החליטו לבקר את הקשר שלהם בעקבות פער הגילאים העצום.

 

והפעם הגיע תורם של שדרן הרדיו דניאל ציוני וליהיא גרינר שהחליטו לדון על העניין בפודקאסט שהתפרסם ב”ישראל בידור”. השניים היו מעט נבוכים לדבר על העניין וכשנשאלה גרינר על דעתה בנושא ענתה:“בין אליקו וה… והבחורה.. והילדה שאיתו”.

אליקו ובת זוגו ויוצאים משיבים אש לעקיצה של ליהיא גרינר:"מרחמים עלייך!"

בהמשך אמרה ליהיא בנימה משועשעת:“כן שיהיה לו לבריאות, אם יש הסכם הדדי אז הכל בסדר”.  דניאל הוסיף:“לא, יש פעם גילאים מוגזם. מה היא בת 18, הוא בן 40 ומשהו.” ליהיא המשיכה:“מממממ… וההורים מרשים?” לאחר שתיקה מביכה ליהיא הוסיפה:“אני לא יודעת אבל.. אפשר להגיד שוב It’s all about the money!”

 

בת זוגו של אליקו יצאה בביקורת חריפה נגד דבריה של ליהיא בסטורי שלה:“חסרי בסיס דבריך יקירה, מגוחכת ולא מבינה אהבה. לאהבה אין גיל ואין צבע! כסף זה לא דרייב לדור שלנו. לגמרי שייכת לדור הישן. כיום קשה מאוד למצוא בחורה שתלך עם מישהו בשביל כסף, בטח לא בימינו 2023 עולם חדש ודור חדש!”

 

עוד הוסיפה לירז:“לצעירים של היום יש דרייב מטורף להצלחה. כיום עם כל האופציות הקיימות שיש לנשים ולגברים להתעשר ולהצליח, כסף כבר לא פרמטר! חבל שאת מקטינה את היכולת של בחורות צעירות לאהוב גם בלי מניעים נסתרים, מרחמת עלייך”

לירז משיבה אש לדברים שנאמרו ע”י ליהיא ודניאל בישראל בידור

אליקו לא נשאר חייב והגיב גם הוא בנושא:“האהבה שלנו מנצחת הכל והיא לנצח, גם שלטפשים קשה לקבל את זה. אגב ליהי – ללירז יש את ההורים והמשפחה הכי מהממים שפגשתי.” לאחר מכן יצא במתקפה:“מרחם עלייך ליהיא גרינר, כמה את …. את יודעת מה את!!!”

 

ולא נשאר חייב בביקורת לשדרן דניאל ציוני:“ודניאל, אתה האחרון שיכול לדבר על אהבת אמת!!! הרי את עצמך כבר קיבלת? תתבייש יצאת קטן מאוד.” בהחלט אווץ’.

אליקו ובת זוגו ויוצאים משיבים אש לעקיצה של ליהיא גרינר:"מרחמים עלייך!"
אליקו משיב אש לדברים שנאמרו ע”י ליהיא ודניאל בישראל בידור

Subscribe
Notify of
guest
58 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פופטי
פופטי
1 שנים

אליקו יא מסכן הולך עם בחורות בנות 17 בשביל השופוני. אתה נראה פתטי ומחריד. זה בדיחה ואתה פוגע בילדים שלך במוניטין שלהם. היא מה היא יודעת מהחיים שלה

מיקי
מיקי
1 שנים

ליהי את. ביצית את עצמך בשידור חי .בגדת בארוס שלך בשידור חי..שבי בשקט בישבילך

דקלה
דקלה
1 שנים

שבת שלום כולכם כאחד פתאים וחסרי בטחון ופחדנים אם אתם כל כך אוהבים אהבת אמת כמו שאתם טעונים אז למה אתם מתגוננים מה אכפת לכם מה אנשים חושבים….וגם אלה שלא מפרגנים כולכם באותה סירה חחחח