יעל בר זוהר מתפוצצת בגלל מסר מערן זהבי:"לא יאומן.. פשוט מביך"

יעל בר זוהר מתפוצצת בגלל מסר מערן זהבי:”לא יאומן.. פשוט מביך”

צילום: אלון שפרנסקי

השמועה אומרת...

עזיבתו של אגדת הכדורגל הישראלי, ערן זהבי את נבחרת ישראל הצליחה לעורר היום סערה בעקבות המחלוקת שנחשפה בינו לבין מנהלי הקבוצה. מי שהחליטה להיחלץ לצידו הייתה יעל בר זוהר שיצאה בתגובה חריפה במיוחד.

שתפו

נבחרת ישראל תאלץ לוותר על ערן זהבי, אחד השחקנים הכי מוכשרים והאהובים על המגרש. כך נודע היום לאחר פרסום ההודעה הרשמית של התאחדות לכדורגל וזאת לאחר ששיחות הגישור בינו לבין יוסי בניון ואלון חזן שהתרחשו במספר מוקדים לא הצליחו להביא את הפשרה הרצויה לחזרתו.

 

זהבי שדרש לישון בחדר לבד ולא לצד שחקן נבחרת נוסף בלילה שלפני המשחק כפי שעשה במכבי תל אביב סורב, בין היתר בעקבות טענתו של יוסי בניון כי מדובר בעניין עקרוני ואין כוונה להחריג שחקן אחד מתוך 23 שחקנים מגיעים לנבחרת.

יעל בר זוהר מתפוצצת בגלל מסר מערן זהבי:"לא יאומן.. פשוט מביך"

מי שזעמה במיוחד על ההחלטה שלא להגיע לפשרה הרצויה מול זהבי הייתה המגישה והשחקנית יעל בר זוהר שהגיבה לפוסט שהעלה זהבי בנושא בחריפות:“לא יאומן…פשוט מביך. אוהבים אותך !!!”. גם כוכבת ה”מירוץ למיליון” יעל כרמון הביעה את דעתה בנושא:“זאת פשוט בדיחה עצובה בחיי”. כוכבת הרשת חן עשור הגיבה גם היא בזעם:“לא ייאמן הם פשוט זבלות של אנשים. כל הכבוד ערן. אתה אחד ויחיד”

יעל בר זוהר מתפוצצת בגלל מסר מערן זהבי:"לא יאומן.. פשוט מביך"

זהבי העלה פוסט פרידה מרגש שהצליח לגרום ללא מעט זעם:“אתמול בבוקר קיימתי שיחה עם ראשי נבחרת ישראל בנוגע לחזרה שלי למדים הלאומיים. הסכמתי לדרישותיהם לחלוק חדר עם שחקן נוסף בכל התכנסות של הנבחרת כשהבקשה היחידה שלי הייתה לישון לבד בלילה שלפני משחק במטרה להתכונן כהרגלי כבר שנים רבות במקצוענות שסיגלתי לי וזאת לטובתי ולטובת הנבחרת לצערי שוב נעניתי בשלילה צורמת!”

 

“אני מאחל בהצלחה לנבחרת ולחברי שם. צר לי שדחקו אותי החוצה מנבחרת שהיתה עבורי הכל במשך כל כך הרבה שנים. ההמנון שמתנגן והקהל הנפלא שהתרגש איתי עם כל שער שכבשתי יחסרו לי מאוד. תודה ענקית על הזכות להתרגש ולרגש אתכם.”

יעל בר זוהר מתפוצצת בגלל מסר מערן זהבי:"לא יאומן.. פשוט מביך"

61 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בושה וחרפה
21 ימים

בניון וחזן הביתה
איך הם עושים את זה לשחקן שהבקיע כמעט את כל הגולים החשובים לנבחרת הם חושבים שהנבחרת רק שלהם ולא של אזרחי ישראל שמאוד אוהבים ורוצים לראות את זהבי נותן את נשמתו תמיד..יוחזר זהבי לנבחרת מיד !

חיים משקפיים
20 ימים

בניון וחזן לא רוציםאת זהבי בנבחרת ויש כמה סיבות לכך, חזן ובניון באו לתקופה ודשה ולא רוצים שזהבי יקח מהם את תשומת הלב, את הפוקוס , זהבי לוקח להם את האור שהוא נמצא ,הם לא בזרקורים, סיבה נוספת הם רוצים שאם יבואו הצלחות כול המחמאות יופנו אליהם, ולא ירשמו לזכות השחקן הטוב והותיק, ככל שיהיה מצטיין .

אאא
20 ימים

פשוט מאוד לא רוצים אותו סיבה טובה אם הם לא יעלו ליורו כך יכלו להאשים אותו ובנוסף אגו של כדורגלנים הכוונה חזן/ בניון