חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קאזם חליליה עקץ את דייר האח הגדול וחטף:”עדיף לך להתאדות, חצוף גועלי”

השמועה אומרת...

כוכב העונה החולפת של “האח הגדול” דניאל מלכה שיתף אמש את עוקביו בתקרית שחווה וכמעט נגמרה באסון, ולמרות שזכה ללא מעט אמפתיה מהקהל ברשתות בעקבות המקרה, קאזם פחות קנה את מה שהיה לו להגיד ועקץ אותו, האש שחטף לא איחרה להגיע.

שתפו

זה לא סוד שבתוך הבית המפורסם במדינה, קאזם חליליה ודניאל מלכה לא ממש הסתדרו. קאזם טען שדניאל שחקן ולא קנה את מידת האותנטיות שלו ואילו דניאל לא נשאר חייב ויצא עליו לא מעט פעמים בתקרית שכמעט נגמרה בהפלתו לבריכה.

 

אך גם בחיים שאחרי השניים לא הרפו, ברשתות החברתיות נרשמו כבר מספר עקיצות הדדיות בין השניים. רק שהפעם דניאל החליט לשתף סיפור כואב במיוחד שחווה אך זכה ללגלוג מצידו של קאזם, שלאחר מכן חטף מבול טוקבקים זועמים מהגולשים.

קאזם חליליה עקץ את דייר האח הגדול וחטף:"עדיף לך להתאדות, חצוף גועלי"
הרוחות עדיין לא התקררו, דניאל מלכה וקאזם חליליה

דניאל שחזר היום מקרה שחווה אמש:“אתמול בשעה 12:45 כשאני חולה גמור כבר ימים, אני מתעורר כשאני שומע רעש מהחצר של הבית שלי ואני קולט בחור שמתעסק עם הדלת. פתחתי את החלון של החדר שלי והוא פשוט רץ”.

 

“(זה היה הרגע היחיד שקמתי מהמיטה בימים האחרונים כן?) רצתי לכניסה של הבניין והצלחתי לתפוס אותו. ניסיתי לעכב אותו עד שיגיעו השוטרים. הוא הכניס את היד לג’קט והתקרב אליי כאילו יש לו סכין. ואז נשאלת השאלה מה שווה יותר, החיים של או של הטמבל הזה? שחררתי אותו לברוח ובדיוק 2 דקות אחרי הגיעו השוטרים, תלונה תוגש היום.”

קאזם חליליה עקץ את דייר האח הגדול וחטף:"עדיף לך להתאדות, חצוף גועלי"
דניאל מלכה מעדכן את העוקבים מהמקרה שחווה

בסטורי המקורי של דניאל הוא טען כי הוא קלט:“פורץ בעל חזות ערבית מתעסק בשקיות שלו ונוגע לי בדלת”, מי שלא יכל להישאר אדיש לדבריו של דניאל היה קאזם שהחליט להגיב לפוסט שעלה בנושא אצל יפעת הללי אברהם ועקץ את דניאל:“תתקשר למד’א ותטפל בחום. נדמה לי שעם 40 מעלות אי אפשר לרוץ ולצעוק. חזות ערבית עאלק.”

 

עוד הוסיף קאזם:“יפעת יקירה, רק שיעדכן אותך מייד עם הגשת התלונה ותגישי שאילתא למשטרה למה נשמע לא אמין”. לתגובתו של קאזם הגיעו מיד מספר רב של תגובות קשות וביקורות לדבריו, אחת הטוקבקיסטיות השיבה לו:“אתה אחד הדוחים. עדיף לך להתאדות חצוף גועלי מסתבר שהגועל שהצגת בתכנית ממשיך למציאות. העיקר התמסכנת ובכית שנרחם עליך. אבל ,כשמישהו משתף אירוע, חוויה רעה , אתה מלכלך ומסתלבט. יגועל.”

קאזם חליליה עקץ את דייר האח הגדול וחטף:"עדיף לך להתאדות, חצוף גועלי"
קאזם והתגובה לפוסט של יפעת הללי אברהם באינסטגרם

גולשת נוספת הגיבה בזעם:“תקשיב אתה מביך, פתטי, ומלא שנאה, פעם זה נתנאל, עכשיו דניאל, איכססססססס”.  מגיב נוסף עקץ אותו חזרה:“זכור לי שאחרי שגנבו לך את הקורקינט עשית סטורי ובכית כמו ילדה קטנה .כמה צומי ישש בך תודה דאתה לא בפריים”.

Subscribe
Notify of
guest
27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דןדן
דןדן
1 שנים

כל היוצאי ריאלטי מחפשים תשומת לב….תתאדו כבר…השטויות שלכם לא מעניינות אף אחד…לכו לעבוד כמו כל אדם נורמלי ותשחררו אותנו מהטמטום שלכם…נמאסתם עלובים

שרלוק
שרלוק
1 שנים

לי באופן אישי יש בעיה עם סוכנים כפולים לא משנה מאיזו דת הוא ומאיזו קהילההוא אדם שבגד בהוריו ובעמו הוא מטבעו לא אדם אמין והנאמנות שלו למי מהצדדים שואפת לאפס .

נוי
נוי
1 שנים

הכ מצחיק שכל פליטי ראליסטי טוענים שהם לא השתנו ונשארו אותו דבר אבללל פיתאום כולם מבקשים וי כחול באינסגרם להבדיל אותם למה?
כו זה עושה אותך יחודי יותר?
אם נשארת מי שאתה מה זה חשוב אם אין וי כחול או שטוענים שמותגים לא עושה להם את זה אבל מעלים תמונות של כל מיני בגדים,בגדי ים לא פחות מ600-
בטח…,😂