אדל בספלוב עקצה את השורד המפורסם וחטפה ברשת:"תתעסקי בלהישאר לא מעניינת ישרמו*ה"

אדל בספלוב עקצה את השורד המפורסם וחטפה ברשת:”תתעסקי בלהישאר לא מעניינת ישרמו*ה”

השמועה אומרת...

הדרמות בתוכנית הריאלטי “הישרדות” מסרבות להסתיים. בזמן שחלק מהשורדים המסוכסכים החליטו לעשות סולחה חגיגית לכבוד הפורים. השורד אבירן שמואל החליט לצאת למתקפה משלו כנגד ההפקה. תמונה אחת שעלתה לרשת בכיכובו גררה עקיצה של אדל בספלוב שספגה גל ביקורות בעקבות כך.

שתפו

בזמן שחלק מצופי “הישרדות” כבר לא מספיקים לעקוב אחרי שלל הדרמות שהתוכנית מצליחה לספק, הפיצוצים על האי, באולפנים, הסולחות ואז שוב הלכלוכים שרצים ברשת. נראה שהפעם נרשמה רגיעה של ממש לכבוד חג הפורים.

 

חלק מהשורדים שהגיעו אמש למסיבת הפורים השנתית של חברת התקשורת פרטנר החליטו שהם שמים את הריב והמדון מאחור. וזאת לאחר שלדברי גל: נטשה, שיקר, גיא רוזן ודורין התנצלו ושחררו את האווירה המתוחה שהייתה בתקופה האחרונה.

צילום: אור גפן

אך שורד אחד שלא רשם נוכחות באירוע המדובר נותר טעון, אך פחות על חבריו השורדים אלא על הפקת התוכנית? על פי פרסומים שעלו ב”ישראל היום”, אבירן שמואל מרגיש “מרומה ופגוע” מהתנהלות המשחק בזמן הצילומים ואחריהם.

 

אבירן שכבר טען כי בכוונתו להחרים את גמר “הישרדות” נפגש עם עורכי דינו פלאח-יעקב ואריה כדי לשקול את המשך צעדיו בנושא. מי שהחליטה להתייחס לתמונתו של אבירן לצד עורכי דינו ולעקוץ אותו בעניין הייתה אדל בספלוב שכתבה בעמוד האינסטגרם של ערן סויסה:“כן ברור גם נראה שהוא לא ביקש שיצלמו מהצד”.

אדל בספלוב עקצה את השורד המפורסם וחטפה ברשת:"תתעסקי בלהישאר לא מעניינת ישרמו*ה"
אבירן שמואל ועורכי דינו, צילום מסך: אינסטגרם – ערן סויסה

עשרות גולשים לא יכלו להישאר אדישים לתגובה של אדל, ובזמן שחלק לקחו אותה בהומור. חלק אחר יצא עליה במתקפה. “בדיוק כמו שאת מתנהגת י’רודפת פירסום ופה תחת.. אם אין לך משהו טוב להגיד אז תישתקי !….” כתבה אחת המגיבות.

 

גולש אחר כתב באופן תקיף מדי:“תתעסקי בלהישאר לא מעניינת ישרמו*ה”. גולשת אחרת יצאה לחנכה:“כמה זה מכוער זה לשפוט את האחר ועוד את שאמורה להכיר את זה מקרוב, אני אישית לא הבנתי את העליהום שעשו עליך כל פעם מחדש ואפילו היתה לי עצוב לראות איך עברייני מקלדת כותשים אותך, אבל כנראה שאת אחת מהם כנראה שאת מאלה שיעשו הכל בשביל כמה לייקים. עלוב”

אדל בספלוב עקצה את השורד המפורסם וחטפה ברשת:"תתעסקי בלהישאר לא מעניינת ישרמו*ה"
אדל בספלוב פורימית

33 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ג..
18 ימים

אישה קטנה ועלובה רודפת פרסום ולייקים.

ירדן
18 ימים

הרודפת כבוד ופרסום מנסה בכל דרך להשאר בתודעה

סיון
17 ימים

אישה קטנה מכוערת ועלובה . איכס בלי קשר לכתבה . בחורה דוחה