כוכבת הריאלטי במסר שובר לב:"לא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה"

כוכבת הריאלטי במסר שובר לב:”לא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואוהדת בית”ר ירושלים המפורסמת שיתפה באומץ על מצבה הקשה ברשתות החברתיות שהוביל אותה לבקשת תרומה בסך 40,000 ש”ח, ההיענות הייתה כמעט מידית ולא תאמינו מי נחלצו לעזרתה.

שתפו

הפה הגדול של בית”ר ירושלים, אביגיל שרעבי היא כנראה האוהדת המפורסמת ביותר של הקבוצה הצהובה. אך לא רק על המגרשים וברשתות החברתיות אלא גם לאחר שזכתה להכרה אצל הציבור הנרחב בעקבות השתתפותה בתוכנית הריאלטי “גולסטאריות”.

 

שרעבי החליטה לחשוף בפוסט קשה במיוחד את מצבה הבריאותי הקשה שכולל גידול סרטני ממאיר וצורך בניתוח לכריתת הכלייה השמאלית שלה בעלות של 40,000 ש”ח. סכום אותו היא תאלץ לאסוף בתרומות.

כוכבת הריאלטי במסר שובר לב:"לא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה"
אביגיל שרעבי בתקופת “גולסטאריות”

שרעבי כתבה:“חברים יקרים שלי… בעיניים דומעות אני כותבת לכם ולא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה לעצמי. בנובמבר האחרון חליתי בסכרת מאוד קשה בדרגה 2, אני מזריקה ארבע פעמים ביום אינסולין לבטן ואז גם לחצי דם גבוהים ואני נוטלת 13 כדורים ליום.”

 

והוסיפה:“לאחר סדירת בדיקות מקיפה, כולל סיטי, התבשרתי שיש לי גידול סרטני ממאיר בגודל של 7 ס’מ וגם אבנים בכלייה ונאלצת לעבור ניתוח לכריתת הכלייה השמאלית שלי. כל המציל נפש אחת בישראל יש לו מעלה גבוהה בשמיים. סכום הניתוח נעמד על סך של 40,000 ש”ח. עצוב לי מאוד שבמדינה שלנו אדם צריך לקבץ נדבות, בושה. תבוא עליכם הברכה והצלחה בכל מעשיי ידכם. שנעזור תמיד אחד לשנייה, רק בשמחות אמן, אוהבת אתכם!”

כוכבת הריאלטי במסר שובר לב:"לא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה"
הסטורי של מאור בוזגלו למען אביגיל שרעבי

ההתגייסות לאביגיל הייתה מידית, בפייסבוק נפתחה קבוצת פייסבוק בנושא בשם “עוזרים לאביגיל שרעבי להחלים”.לקבוצת התרומה בפייבוקס נרשמו מעל 1600 אנשים, אך היא זכתה גם לשיתופים רבים לרבות מכוכב הכדורגל מאור בוזגלו וגם קפטן נבחרת בית”ר ירושלים אופיר קריאף.

כוכבת הריאלטי במסר שובר לב:"לא מאמינה שככה המצב שאני צריכה לבקש עזרה"
הסטורי של קפטן ביתן ירושלים אופיר קריאף להצלת אביגיל

גם הבעלים של בית”ר ירושלים, ברק אברמוב החליט לתרום בשמו ובשם המועדון מחצית מסכום הטיפולים של אביגיל שרעבי(20,000) ועל פי השיח ברשת בשעות האחרונות נראה כי סכום התרומה המלא לאביגיל כבר כמעט נאסף במלואו.

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שני
17 ימים

כל הכבוד, אבל מדוע המדינה לא מממנת את זה ?בשבי מה משלמים ביטוח בריאות כל החיים ?

חן
15 ימים

בריאות מכל הלב.יש לנו עם נפלא,תמיד נחלץ לעזור.