חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכב האח הגדול קאזם חליליה מתפוצץ בסטורי:"כל מי שקורא מוות לערבים חיית אדם"

כוכב האח הגדול קאזם חליליה מתפוצץ בסטורי:”כל מי שקורא מוות לערבים חיית אדם”

השמועה אומרת...

הפיגוע בלב תל אביב אמש הצליח לזעזע שוב מדינה שלמה, לא מעט ממפורסמי הארץ יצאו בגינויים בנושא ושיתפו את רגשותיהם, במקרה של כוכב “האח הגדול” קאזם חליליה שספג קריאות “מוות לערבים” לצד חלק מעוברי האורח באיזור, הוא החליט לצאת בזעקה חריפה במיוחד.

שתפו

הפיגוע בדיזינגוף אמש ובו נפצעו שלושה בני אדם הצליח לגרום לזעזוע עמוק במיוחד שבעקבותיו לרחובות יצאו למעט מפגינים זועמים, ובטרם פוזרו ע”י כוחות הביטחון נראה כי היו לא מספר עימותים על בסיס פוליטי שהביאו בין היתר קריאות “מוות לערבים”.

 

מי שהיה נוכח לקריאות האלה בין קהל המפגינים היה כוכב “האח הגדול”, קאזם חליליה שלא יכל להישאר אדיש לדברים ויצא בסדרת סטוריז זועמים. תחילה שיתף קאזם על המקרה מול אותם מפגינים:“אלה שאמרו מוות לערבים, מה אתם חושבים שאני לא אדבר איתם? אז בסוף כן, לקחתי שתיים בצד. אמרתי להם חבר’ה בואו רגע. אני שמעתי אותכם אומרים ‘מוות לערבים’ ואני רוצה להגיד לכם שאני מתבייש בכם”.

כוכב האח הגדול קאזם חליליה מתפוצץ בסטורי:"כל מי שקורא מוות לערבים חיית אדם"
קאזם לאחר העימות עם קוראי “מוות לערבים” בתום הפיגוע

“כי אני ערבי ואני הייתי בצבא אני שירתתי ואני עשיתי הסברה למען המדינה. ואני עומד לידכם ואתם אומרים דבר כזה ואני מזדעדע! אז בקשתי מהם להפסיק לקרוא ‘מוות לערבים’ ורק שיגידו ‘מוות למחבלים’. כי בסופו של דבר כולנו סובלים ממחבלים, ערבים ויהודים”.

 

 

בהמשך קאזם התפוצץ בסטוריז על הודעות שקיבל באינסגרם ובהם קראו לו בוגד:“זה שאני הייתי בליכוד ועברתי למחנה אחר ועברתי לצד שני, לא עושה אותי בוגד ולא עושה אותי פחות ישראלי ממך. אז תפסיקו לזי*ן לי ת’שכל ולשלוח לי הודעות טיפשיות כאלה”.

כוכב האח הגדול קאזם חליליה מתפוצץ בסטורי:"כל מי שקורא מוות לערבים חיית אדם"
קאזם זועם בסטורי מזירת הפיגוע בתל אביב אמש

והוסיף:“זה שאני עכשיו אמרתי על טיפשים, על לה פאמיליה שהם חיות אדם שקוראים מוות לערבים אז אוי אוי אוי! לא טוב לכם? כן, לה פאמיליה חיות אדם! כל מי קורא ומכליל את הערבים ואומר מוות לערבים אז הוא חיית אדם! מי שלא טוב לו, אז באמת אני מבקש ממכם, תורידו ממני עוקב  למה עוקבים כמוכם אני לא רוצה, דיי! נמאסתם, זי*נתם לי תשכ’ל! אני בוגד? י’חבורה של טיפשים!”

 

קאזם המשיך ויצא בחריפות בסטורי נוסף:“חבורה של טיפשים, אני בוגד? אני בוגד? הנאמנות שלי היא למדינה והנאמנות שלי היא לא בהכרח צריכה להיות לממשלה, מותר לי לבקר י’טיפשים. מותר לי לבקר את הממשלה. אנחנו במדינה דמוקרטית, עדיין במדינה דמוקרטית ועדיין מותר לי לבקר. דיי תצאו מהסרט שאתם חיים בו שאני צריך להיות נאמן לראש הממשלה, אז זהו שלא!”

כוכב האח הגדול קאזם חליליה מתפוצץ בסטורי:"כל מי שקורא מוות לערבים חיית אדם"

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליה
ליה
1 שנים

לא נעים לי להגיד לך שעד עכשיו כל המחבלים האלה שיצאו מאמצע שום מקום הם ערבים ממש כמוך עם תעודה כחולה שהסתובב להם בורג במוח.
אז תכנית מבחינתי כל הערבים הם לא צפויים ויש להיזהר אדון קאזם!
במקום לדון בשטויות שעשית או לא עשית
תעלה להתפלל פרקי תהילים על הפצועים !
ממש מעניין מה היית בצבא. עוד אחד.

עליזה
עליזה
1 שנים

עלה לך הייתי אומרת אדון קאסם
אולי תגש לכפרים ותצעק דיי לרציחות
אתה הרי יודע שצועקים מוות לערבים מדובר במחבלים אז תרגיע

דוד
דוד
1 שנים

רוצה להשאר בתודעה, כול פעם יש לו מה להגיד .ראינו איך היתנהגת בגסות באח הגדול.