חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
עינב בובליל מתפוצצת על האמא שאמרה שבתה התינוקת מכוערת!

עינב בובליל מתפוצצת על האמא שאמרה שבתה התינוקת מכוערת!

השמועה אומרת...

הטלפון של עינב בובליל לא הפסיק לצלצל ולקבל עשרות אלפי הודעות לאחר שחשפה אמש בכאב כי קיבלה הודעה לגמרי בטעות מאחת הגולשות שטענה שבתה ריף “מכוערת כמו הילדות האחרות שלה”. הפעם היא לא הייתה מוכנה לשתוק ויש לה מסר חריף במיוחד.

שתפו

פחות מארבעה חודשים לאחר שאושיית הרשת עינב בובליל ילדה את בתה המתוקה ריף והיא כנראה שלא ציפתה לקבל את ההודעה המזעזעת שהגיע אליה לגמרי בטעות מאחת הגולשות ובו טענה ש”ריף מכוערת כמו הילדות האחרות שלי”.

 

מאז חשיפת אותה הודעה נוראית מאמש, הטלפון של בובליל קרס מכמות ההודעות המטורפת שקיבלה בעניין והיא החליטה לעשות לנושא הזה סוף ופתחה על כך בשרשרת סטוריז זועמים ואף רמזה שמדובר באמא לילדים שמעלה פוסטים בסגנון “גיבור של אמא” לילדיה.

עינב בובליל מתפוצצת על האמא שאמרה שבתה התינוקת מכוערת!
עינב בובליל משתפת בבכי את ההודעה שקיבלה בטעות

בובליל פתחה בדברים הבאים:“ליבי כבד אחרי אתמול, נכון שאני שועל קרבות ונכון שאני המון המון שנים חשופה לביקורת ולמילים ולטוקבקים, אבל כל אמא פה תבין שכשמדובר בציפור נפשה, זה כמו חץ בלב נכנס וכאילו נשאר שם וקשה להתמודד עם זה.”

 

בהמשך ציינה:“זה לא העניין עכשיו ‘ריף מכוערת או לא מכוערת’, זה לא מעניין אותי. להגיד מילים כאלה על תינוקת, גם אם זה לחברה וזה לא היה אמור להיות לי, איזה מין שיח זה בין חברות!? מכוערת על ילדה של מישהי? לא משנה מי זאת, לא משנה איך התינוק או הילד נראה. מי רושם על ילדים? מי מכניס בכלל ילדים לשיח שלו? תינוקות לעזאזל תינוקות! שלא חטאו בחיים שלהם בכלום!”

עינב בובליל מתפוצצת על האמא שאמרה שבתה התינוקת מכוערת!

ואז חשפה בעצבים:“לא פיקטיבי חברות! אישה כמוני כמוכם, עם ילדים שרושמת פוסטים לילדים שלה ‘גיבור של אמא’, ‘יפה של אמא’. איזה גיבור? ככה את מחנכת את הילד שלך? איזה גיבור הא יהיה? הרי הוא שומע את השיחות שלך עם חברות שלך בטלפון או בבית וככה הוא למד וככה ילדים גדלים וככה נהיה חרמות, וככה ילדים מתאבדים!”


 

בהמשך הוסיפה:“כשהילדים שומעים את הדיבורים האלה בבית, זה נראה להם לגיטימי וזה נראה להם בסדר. וככה הם מתנהלים עם החברים שלהם, וככה יש ילדים שעוברים חרמות ועוברים נידוי וילדים מתאבדים חס ושלום בגיל 13 כמו שקרה שבוע שעבר. לא צריך לחנך את הילדים, צריך לחנך אותנו כהורים. את ההורים שמרשים לעצמם לדבר ככה ליד הילדים שלהם, שמרשים לעצמם להתבטא בצורה כזאת.

עינב בובליל מתפוצצת על האמא שאמרה שבתה התינוקת מכוערת!
הסטורי של בובליל לאחר התגובה שלה לאמא שיצאה על ילדיה

צפו במסר המלא של עינב בובליל לאותה אמא ולעוקבים שלה:

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אסתי
אסתי
1 שנים

עינב את מדהימה, ערכית וכל מילה שלך נכונה ומדויקת!!! והתינוקת שלך, ריף, מהממתתתתת ומתוקה.

שני
שני
1 שנים

עינב פרופורציות כפרה עלייך!!! מי היא בכלל ?! השם איתך הכל טוב

אמא
אמא
1 שנים

אותה אימה הזויה להגיד על יחד ככה