ג'קי אזולאי עבדה על אמא של בן זוגה וזאת הייתה התגובה שלה!

ג’קי אזולאי עבדה על אמא של בן זוגה וזאת הייתה התגובה שלה!

השמועה אומרת...

תקופה שקטה יחסית עוברת בגזרתה של כוכבת הריאלטי ג’קי אזולאי, אחרי לא מעט קסקסת בנוגע לבני הזוג שלה, הנוכחי ואלה לשעבר. והפעם היא החליטה לפתוח מקרה משעשע בינה לבין אמו של בן זוגה בני פרץ, האם הם עוברים לגור ביחד?

שתפו

ג’קי אזולאי שתחגוג את יום הולדתה ה-40 בקיץ הקרוב לא מחכה כנראה שהקמטים יגיעו, נחתה ביום ראשון האחרון לטיפול חומצה היאלרונית stylage ב-care laser בראשון לציון. משם יצאה עם מראה זוהר במיוחד לפניה וגם חשפה לא מעט דברים עסיסיים בראיון.

 

ג’קי נשאלה ע”י חברה הטוב, הצלם אור גפן לא מעט שאלות נוקבות לגבי הזוגיות שלה, האם יש תכנון למעבר דירה במשותף עם בני פרץ בקרוב ואולי גם חופה על הפרק? ואיך ג’קי הצליחה לעבוד על אמא של החתן לעתיד שגרם לה לסטרס.

ג'קי אזולאי עבדה על אמא של בן זוגה וזאת הייתה התגובה שלה!
צילום: אור גפן

ג’קי אזולאי(39) שחגגה לאחרונה חצי שנה של זוגיות לצד בן זוגה הצעיר בני פרץ(24) סיפרה כיצד הם הכירו:“הכרנו בים, הייתי אחרי פרידה מבן זוג ולא כזה רציתי.. אבל בני התעקש והשתלם לו!”

 

ג’קי נשאלה מה עם לעבור לגור ביחד והשיבה בסיפור המשעשע הבא:“באמת דיברנו על לעבור לגור ביחד ואז בדיוק הייתי אצלו וקראנו לאמא שלו לחדר ואמרנו לה שאנחנו רוצים לעבור ביחד והיא כמעט התעלפה, כי היא באמת אוהבת את בני ברמות אחרות, לא משחררת”.

ג'קי אזולאי עבדה על אמא של בן זוגה וזאת הייתה התגובה שלה!
צילום: אור גפן

והמשיכה בסיפור:“אמא שלו אמרה ‘דיי דיי באמת?!’ , אמרנו לה ‘כן’, הצלחנו לעבוד עליה לאיזה 10 דקות אבל אז אמרתי לה: ‘נראה לך שיש לי כח לעוד ילד!? הוא נשאר אצלך”.

 

ג’קי נשאלה:“הבנתי שהוא עבר עכשיו כל מה שהיה ככה לגור אצלך”. וג’קי השיבה:“מה פתאום, לא הוא עדיין לא גר אצלי. הוא בא הרבה אבל הוא רשמית עדיין לא”. והמראיין הוסיף:“אז אתם לא רוצים ככה לגור ביחד?” וג’קי השיבה:“אנחנו רוצים אבל אתה יודע, יש לו עבודה בירושלים.. יש לו דברים”.

ג'קי אזולאי עבדה על אמא של בן זוגה וזאת הייתה התגובה שלה!

עוד סיפרה איך ילדיה מקבלים את בן זוגה:“הילדים ממש אוהבים את בני, הוא מה זה טוב עם ילדים. יש לו גם חוגים של כדורגל עם ילדים. הוא יודע איך להיות איתם. מאוד אוהבים אותו”.

73 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה
13 ימים

זיקי חמודה תצאי מהסרט שאת חיה שום בוטוקס לא יעזור לך הגיל עושה את שלו ובטח שאת יוצאת עם ילדים שעושים עליך טסט ועוזבים את בת 40 הוא בן 24 את מגדלת עוד ילד ואיפה ילדים משלו פשוט עושה צחוק מעצמך ומי שמשלם את המחיר הרי זה הילדים כי ברור שזה עניין של זמן

מיקי
13 ימים

ג’קי אולי תקחי בן זוג מהכיתה של הילד שלך.

ליאת
13 ימים

מי רוצה לצאת איתה היא זולה מביישת את הילדים שלה שכונה