נופר מור פרצה בבכי וחשפה בגרון חנוק:"זה חזר, אני מפורקת"

נופר מור פרצה בבכי וחשפה בגרון חנוק:”זה חזר, אני מפורקת”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי נופר מור החליטה לשתף באומץ את עוקביה בדרמה הלא קטנה שהיא ומשפחתה חווים בימים האחרונים. הגידול שהוסר מראשה של אמה לפני כשלוש שנים חזר ואיתו גם רגעי השבר הלא פשוטים.

שתפו

יוצאת “האח הגדול” נופר מור החליטה לחשוף באופן מאוד גלוי ואמיץ ששלוש שנים לאחר שאמא שלה עברה סדרת ניתוחים בראש ובגרון לאחר שהתגלה גידול בראשה, לפני שבוע היא שוב חשה שלא בטוב ובבדיקות שעברה גילו שהגידול חזר.

 

נופר מור שיתפה:“לפני בערך שלוש שנים גילו לאמא שלי גידול בראש, כמובן שהיא עברה סדרת בדיקות מתישה, מטורפת ולאחר מכן מהר החליטו להכניס אותה לניתוח. היא עברה ניתוח בראש, גילחו לה את כל הראש. היו לה סיכות. זה מראה.. זה באמת משהו מכווץ הוא מצמרר, הוא כואב ומעביר טלטלה את כל הקרובים, האהובים והמשפחה.”

נופר מור פרצה בבכי וחשפה בגרון חנוק:"זה חזר, אני מפורקת"
נופר מור משתפת את הבשורה הקשה בסטורי

והוסיפה:“לא פשוט לי לדבר על זה, אני לא דיברתי על זה בזמן אמת, כי באמת חווינו איזשהו טלטלה מטורפת במשפחה בעקבות הדבר הזה, אני שרגילה לראות את אמא שלי חזקה ואיתנה וכמו איזב בולדוזר, פתאום ראיתי את אמא שלי מתפרקת לי”.

 

“עמוד התוך של המשפחה, ראיתי את אבא שלי מרוסק. אנחנו האחים היינו באמת במצב על הפנים.” והמשיכה בסטורי נוסף:“היא עברה עוד ניתוח אחרי הניתוח הראשון, לאחר מכן פתחו לה גם את האף. עשו לה ניתוח באמת חודרני, מהאף נכנסו למח, לאחר מכן היא עברה עוד ניתוח בגרון”.

נופר מור פרצה בבכי וחשפה בגרון חנוק:"זה חזר, אני מפורקת"
נופר מור ואמה בתקופת “האח הגדול”

ואז הוסיפה את החדשות הקשות בדמעות:“בקיצור, מסתבר שנשארו גרורות ובערך לפני שבוע היא הרגישה משהו מאוד מוזר בעין, הלכה לבדיקות. זה חזר, אני מפורקת. אני אפילו לא מסוגלת כאילו.. אני משתפת את זה באמת כי אני לא יודעת. המערכת כל כך מטורפת, מעבירים אותנו סדרת טיפולים ובדיקות, ומומחים ומה לא, ופשוט אי אפשר להיפטר מהדבר הזה וזה נורא, זה נורא”.

נופר מור פרצה בבכי וחשפה בגרון חנוק:"זה חזר, אני מפורקת"

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
12 ימים

הרבה בריאות מכל הלב.בעזרת השם גם הפעם תנצח.

דינה
12 ימים

רפואה שלמה לאימך.בשורות טובות וישועות.

רוית
12 ימים

נופר יקרה, מבינה לליבך. עברנו עם אבא שלי לפנח שנים חזרה של המחלה. במקרה שלו לא היתה תקווה והוא נפטר. מקווה ומתפללת שאצל אמא שלך המצב שונה ויהיה ניתן להיפטר מהגידול. מתפללת לשלומה