"בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק": רן דנקר החליט לשבור שתיקה וחטף ברשת

“בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק”: רן דנקר החליט לשבור שתיקה וחטף ברשת

השמועה אומרת...

רן דנקר הוא ללא ספק אחד האמנים האהובים והמוערכים בארץ. ומנגד רק לאחרונה הספיק לספוג לא מעט אש לאחר שקרא לצאת להפגנות והתבטא באופן מעורר מחלוקת. הפעם הוא החליט לשבור שתיקה פעם נוספת והתגובות לא איחרו לבוא.

שתפו

רן דנקר הצליח לעורר סערה רצינית ברשת רק לאחרונה לאחר שיצא באופן חריף על הממשלה וטען:“יש פה אנשים שרוצים לגזול את הדמוקרטיה ואת שיוון הזכויות של אנשים החיים במדינה, לא מקובל עלי. וכן חד משמעית יש פה הדתה.”. וציין בהמשך:”אם מישהו מחליט בגלל הדבר הזה שאמרתי עכשיו לא להגיע להופעה שלי, דוד שחרר אותי”.

 

גם הבוקר החליט דנקר לגייס את חבריו האמנים והאמניות להמשך ההפגנות בתל אביב והפעם המסר שלו היה חריף ותקיף עוד יותר לצד תמונת דגל שחור:“חברותיי האמניות, חבריי האמנים. בשעה 11 רחבת בית אריאלה!”

"בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק": רן דנקר החליט לשבור שתיקה וחטף ברשת

והוסיף:“די להסתתר, זה הזמן להתאחד מול הציניות והאלימות שהממשלה שלנו מובילה! רוצים לקרוע אותנו אחד מהשני. רוצים להשתיק אותנו, רוצים לרמוס לנו את החופש להיות חופשיים בארצנו. די!”. 

 

בפוסט שעלה בעמוד האינסטגרם של ynet עלו לא מעט תגובות לסטורי הזה של דנקר. בחלק קטן ברכו אותו על היזמה, אך הרוב המוחץ הביע ביקורות וסלידה. אחת המגיבות כתבה:“עוד שנייה ירד לך העוקבים לחצי ותדבר אחרת”. אחרת הוסיפה:“בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק”.

"בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק": רן דנקר החליט לשבור שתיקה וחטף ברשת
הסטורי של רן דנקר שעורר סערה

גולש אחר תקף:“זה הזמן להתאחד מול הציונות והאלימות? קראתי נכון? בינתיים המפגינים מתנהגים בברבריות ואלימות ואתה אומר זה הזמן להתאחד?? לך תראה מה הולך בחוץ ואחרי תצא בהצהרות.” מנגד גולש אחר יצא להגנתו של דנקר וכתב:“אלוף. סוף סוף משהו אמיץ.”

"בזה הרגע ירד לי מהעיניים עוד דפוק": רן דנקר החליט לשבור שתיקה וחטף ברשת

35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טלי
10 ימים

על איזה הופעה הוא מדבר? עם איזה שירים? עזב את הארץ, לא הצליח בחול, חזר, הוציא שיר וחצי ועכשיו הוא אוכל את הראש? דואג למדינה מממממממ ממש

משה כהן
10 ימים

שמישהו יספר לו שזה לא שאנשים מפחדים זה שהם פשוט חושבים אחרת ממנו כן כן יש אנשים שבעד הממשלה ומי שדפוק פה זה אתה שחושב שכל מי שלא שמאלני “מפחד” זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי אי פעם

"דפוקה" גאה
11 ימים

כל מי שלא מתיישר עם קו ההסתה הוא דפוק בעיניכם. גאה להיות “דפוקה”.