"מה הקטע להכחיש שאתם ביחד?": דניאל גרינברג מגיבה ופותחת את הכל

“מה הקטע להכחיש שאתם ביחד?”: דניאל גרינברג מגיבה ופותחת את הכל

השמועה אומרת...

נראה שלא מעט מעוקביה של כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג מסרבים לקבל את ההסבר שלה לגבי הצימוד המחודש לבעלה לשעבר, אייל גולן. הפעם הוטחה בה ישירות טענה שהיא מכחישה את העניין וכך היא החליטה להגיב!

שתפו

אחרי שדניאל גרינברג ואייל גולן נצפו צמודים במיוחד ומתגפפים במסיבת פורים האחרונה, היה נדמה שהנה קרבה ומגיעה הידיעה על הקאמבק בלי ניסיונות להתחמק יותר מהעניין אחרי מספר חודשים של קרבה והתחממות בגזרה שתועדה בין השניים.

 

אך אז גרינברג ציננה שוב את האווירה וטענה שהם חברים טובים בלבד, נהנו במסיבה ותו לא ואין שם שום דבר אינטימי. אחת העוקבות של גרינברג החליטה לצאת עליה דוך והפנתה אליה:“מה הקטע להכחיש? כולם יודעים שאתם ביחד. יש לכם ילדים, תצהירו וזהו במקום שישגעו אתכם”.

"מה הקטע להכחיש שאתם ביחד?": דניאל גרינברג מגיבה ופותחת את הכל
דניאל גרינברג ואייל גולן במסיבת פורים האחרונה

דניאל גרינברג שהחליטה לשתף את השאלה הזאת ממש, איך שהיא ובלי פילטרים, השיבה לה בצורה הבאה:“אין כאן שום הכחשה אהובה, אייל ואני לא ביחד מבחירה וממש לא בדרך ללהיות ביחד. הדבר היחיד שהוא ביחד זה גידול הילדים שלנו באווירה קלילה, זורמת,עוטפת וחברית בינינו.”

 

והוסיפה:“מותר לנו לתת חיבוק, מותר לנו לרקוק, לשתות, לבלות ולהנות, מותר לשבת לקפה, מותר לנו לאכול עם הילדים שלנו, מותר לנו גם לשבת בשולחן חג יחד או לטוס לחופשה עם הילדים שלנו.”

"מה הקטע להכחיש שאתם ביחד?": דניאל גרינברג מגיבה ופותחת את הכל

וסיכמה:“תאכלס? הכל מותר ושום דבר לא מחייב מסגרת זוגית כשיש ילדים לזוג הורים שהחליטו לחיות בנפרד ולגדל אותם ביחד. זה חלק מהאחריות שלנו כמובן כל עוד לאף אחד זה לא מפריע. רון ומיאל לפני כולם.”

"מה הקטע להכחיש שאתם ביחד?": דניאל גרינברג מגיבה ופותחת את הכל
דניאל גרינברג משיבה בסטורי

 

40 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדנה
8 ימים

שכל אחד יתעסק בחבילה שלו. לאף אחד לא צריך להיות אכפת אם הם ביחד או לא!!!!
זה לא צריך לעניין אתכם בכלל!!!! מספיק עם העקיצות
והרמיזות.
כולנו עם אחד, לב אחד, יד אחת.

מילי
8 ימים

מותר לנו להיות ביחד ולהכחיש ..ואז להיות בהריון שלישי…..ולהזכיר לאייל שהוא האבטומט שלי….ולבלבל לכל מדינת ישראל את השכל….כאילו אין דברים חשובים יותר..

אחד שנמאס לו
8 ימים

תגיד,(ואני מתכוון לכתב) יש לך משהו איתה? מה כל שני וחמישי אתה מעלה עליה כתבה? שילמה לך? את מי היא מעניינת בכלל? מכל נשותיו היא הכי פחות מעניינת ובטח ובטח שמפמפמים לנו אותה ללא הפסק!!! די כבר!!!