הלם: השינוי המטורף שעשתה כוכבת האח הגדול ימית אברמוב

הלם: השינוי המטורף שעשתה כוכבת האח הגדול ימית אברמוב

השמועה אומרת...

כוכבת העונה השלישית של “האח הגדול” ברשת, ימית אברמוב, סיפרה לא פעם על ההתמודדות שלה עם אכילה רגשית ונראה שכעבור קרוב לשנתיים וחצי מאז שיצאה מהבית המפורסם, היא עשתה מהפך מאוד קיצוני בנושא.

שתפו

ימית אברמוב זכורה לכולם בעיקר בזכות האג’נדה שלה להעלאת המודעות לנושא האלימות כלפי הילדים בגיל הרך, אחרים כנראה זוכרים אותה בזכות הקרבה והחברות עם שניים מכוכבי העונה: ג’וזי זירה ויהודה יצחקוב.

 

עוד כשיצאה מהבית המפורסם לאחר הדחתה, חשפה אברמוב שבמהלך שהייתה בתוכנית ירדה במשקל וחשפה את ההתמודדות שלה עם האכילה הרגשית:“אכילה רגשית. חמש שנים עברו מאז שגיליתי שהתעללו לי בילדים. חמש שנים של סיוט. חמש שנים של איבוד עצמי. בכל השנים האלה מצאתי את עצמי מתנחמת באוכל.” 

אך שנתיים וקצת לאחר מכן מסתבר שימית עשתה מהפך הרבה יותר משמעותי בנושא הירידה במשקל וכך היא נראית היום:

אברמוב חשפה לשמועה באופן בלעדי שהשילה מאז היציאה מבית “האח הגדול”, לא פחות מ-22 קילוגרמים ממשקלה. שאלנו אותה מה הסוד מאחורי השינוי המבורך שעברה והיא החליטה לשתף אותנו בכל התהליך:

 

“הסוד מתחלק לשניים. אחד, תוספי תזונה של feel שסותמים לי את התיאבון ואני אוכלת חצי ממה שאכלתי לפניי ,והורידו לי בתשעים אחוז את החשק למתוק. שזה הזוי הרי אני ניסיתי הכל!זריקות דיאטות לאכול 8 שעות דיאטת כרוב דיאטה בלי פחמימות בלי סוכרים בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום.”

“והחלק השני הוא ספורט אצל רזיאל, אחרי כל השומן שירד הייתי חייבת חיטוב של הגוף. שהכל יחזור למקום, ולנסות לחיות בצורה בריאה יותר. אין לי תפריט מסודר אני אוכלת הכל מהכל בכל השעות שבא לי אני לא מונעת מעצמי שוקולד או גלידות שצריך מול נטפליקס או שאני שומעת אמא בוכה כי התעללות לה בילדה.”

אברמוב סיכמה לשמועה:“האכילה הרגשית עדיין ישנה, אבל הרבה יותר מאוזנת ועם התוספי תזונה יותר קל לי להתמודד איתה”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ימית אברמוב (@yamitavramov)


 

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ייי
2 חודשים

אלופה

ציפי
2 חודשים

כל הכבוד ימית

איריס
2 חודשים

כוכבת ?? של מה בדיוק ?