בר כהן חושפת את הדקירה שקיבלה מאחת הגולשות:"שלחה סכין חדה בלב"

בר כהן חושפת את הדקירה שקיבלה מאחת הגולשות:”שלחה סכין חדה בלב”

השמועה אומרת...

הבשורה על מותו של אור אשכר כ-12 ימים לאחר שנאבק באופן אירואי על חייו מאז הפיגוע בת”א הובילה לאבל כבד בקרב מדינה שלמה. כוכבת “האח הגדול” בר כהן התייחסה בכאב לנושא הזה ולמצב הבטחוני אך עדיין זכתה להודעות שהצליחו להכאיב לה כמו “סכין בלב”.

שתפו

הידיעה הצורמת אמש(שני) על מותו של אור אשכר זיכרונו לברכה שנפצע באופן אנוש בפיגוע בתל אביב הובילה לאבל כבד בקרב מדינה שלמה. גם ברשתות החברתיות הביעו זעקה של ממש בעשרות אלפי שיתופים וניחומים למשפחה.

 

יוצאת “האח הגדול” החליטה להתייחס גם היא לנושא הכאוב שהוביל אותה לסף יאוש:“תחושת עצב ומועקה – אין חשק לכלום. אני חושבת שכולם מרגישים כך, היה משהו שונה בפיגוע הזה ולא! לא הרעש במדיה אלא זה שכולם חיכו והתפללו כל כך חזק שהם יתעוררו. שאור ז’ל ורותם יתעוררו.”

בר כהן חושפת את הדקירה שקיבלה מאחת הגולשות:"שלחה סכין חדה בלב"
בר ואליאב בימים יותר אופטימיים מהעת האחרונה

בר שיתפה את רגשותיה בהמשך הסטורי:“מרגישה שלא בא לי טלפון היום ולא בא לי לעבוד היום – לא בא לי כלום. אני עצובה ואני כועסת על המדינה שאני חיה בה. רק פה אנשים נרצחים כל הזמן ולא מתאונות או חולי כמו בכל העולם רק בגלל שהם יהודים כי זה ככה!”

 

“ראיתי את הפוסט על המחבל ששוחר אחרי שני נסיונות פיגוע או לא יודעת מה הסיפור של המפלצת הזו, מרוב היאוש אפילו להתייחס לזה כבר אין רצון כי זה מרגיש כבר שהמדינה הזו הופכת למקום האחרון שבטוח עבורנו.”

בר כהן חושפת את הדקירה שקיבלה מאחת הגולשות:"שלחה סכין חדה בלב"
בר כהן משתפת בסטורי את הרגשות הקשים – הטקסט המלא

אך נראה שגם הפעם היו גולשים או גולשת אחת ספציפית שהחליטה לבקר את החלטתה של בר להתייחס למקרה באופן ספציפי. “אתמול היו פיגוע עם שני נפגעים ולנחמים על חייהם כרגע. לא ראיתי אותך ושאר ה’סלבס’ כותבים עליהם מילה? למה? כי הם לא מהברנז’ה התל אביבית? מה שונה הדם שלו מדם של נרצחים אחרים?”

 

בר ההמומה שיתפה את ההתכתבות והגיבה:“זו באמת הודעה בודדת או אולי שנייה מתוך המון הודעות מזדהות בתחושה שלי ושל כולנו. אבל המלל איי המלל לעולם לא אצליח להתעלם – מה שאני כאבתי את הילדים שנרצחו זכרונם לברכה, חלמתי על הפרצופים שלהם בלילות הם מהעיר שלי!”

 

והוסיפה:“הכוונה ל’שונה’ הייתה בציפייה של כולם גם מחוץ לאינסטגרם לאחדות. כולם לרגע אחד האמינו בסוף טוב. זו הייתה כוונתי. אבל תמיד תהיה את המישהי הזו שתשלח את הסכין. והסכין הזו כואבת. אני יודעת שאני צריכה להתעלם אבל זו סכין חדה בלב”.

בר כהן חושפת את הדקירה שקיבלה מאחת הגולשות:"שלחה סכין חדה בלב"
בר כהן מגיבה לתגובה מהגולשת “סכין חדה בלב”

 

23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכאלה
2 חודשים

המגיבה צדקה
בר הולכת עם זרם כדי לקבל הכרה כידוענית

יפה
2 חודשים

איזה דוחה תשאר דוחה בר עדיף שתסתמי כי רק צביעות יוצאת ממך

רונן
2 חודשים

כול שני וחמישי יש לה מה להגיד . נחנו ממנה תקופת מה.