אילנית לוי ואלירז שדה מספרים בדמעות לראשונה על ההפלה

אילנית לוי ואלירז שדה מספרים בדמעות לראשונה על ההפלה:”הנשמה לא הייתה מיועדת אלינו”

השמועה אומרת...

מעריצי המשפחה המורחבת: גולן\לוי\שדה\רודינה\גרינברג מחכים בקוצר רוח לסדרת הדוקו-ריאלטי “משפחת שדה” שהפרק הראשון שלה יעלה מחר בהוט. ובינתיים כחלק מהקדימונים נחשף המקרה הקשה והדרמטי. ההפלה שעברה אילנית לוי לפני הריונה עם אריאה.

שתפו

לאחר השקה גרנדיוזית לסדרת הריאלטי החדשה של המשפחה שבה אומנם נכחו בני המשפחה הגרעיניים אך אליה לא הגיעו למשל בני המשפחה המורחבת: אייל גולן ודניאל גרינברג, שמופיעים בסדרה בחלק נכבד מהסצינות. מגיעים גם קדימונים שחושפים לא מעט מהרפתקאות המשפחה.

 

באחד הטיזרים. אלירז שדה ואילנית לוי הציגו את עצמם ובמעבר חד עלה סיפורם הכואב במיוחד של ההפלה שעברה אילנית בטרם נכנסה להיריון עם ילדתם המשותפת אריאה ובה גוללו את הדרמה בתהליך שעברו.

אילנית לוי ואלירז שדה מספרים בדמעות לראשונה על ההפלה

אלירז סיפר:“הייתי בבית כנסת, חזרתי.” ואילנית הוסיפה:“כן, זה היה שישי שבת, זו הייתה הפעם השנייה”. ואלירז המשיך:“והיא אומרת שיש דימום.. ואז עוד פעם. אתה רואה את הגרוע מכל ויוצאים לדרך למסע. בית חולים, לבדוק.. מה קורה? והעובר ממשיך. והוא ממשיך, והוא ממשיך מבדיקה לבדיקה. וכל בדיקה אתה מרגיש שאתה מת וחי”

 

עוד סיפר אלירז בטיזר נוסף:“הייתי מאושר. אתה רואה, כאילו… אתה מגיע לבדיקה, מתחילים לבדוק את הגודל של העובר. אתה לא מבין באמת מה רואים במסכים וזה בעצם היה עובר שכבר לא איתנו.” אילנית הוספה בכאב:“כן”.

אילנית לוי ואלירז שדה מספרים בדמעות לראשונה על ההפלה

אלירז הוסיף ואמר:”זה סוף העולם באותו רגע. אני חושב שזה הרגע הכי קשה שהיה לי בחיים.” ואילנית סיכמה:“זה לא היה צריך אז לקרות פשוט. הנשמה שלו לא הייתה מיועדת אלינו. זה לא היה הזמן שלה.”

@shmua.com

אלירז שדה ואילנית לוי מדברים על ההפלה לראשונה – מתוך הפרק הראשון של משפחת שדה בהוט

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

אילנית לוי ואלירז שדה מספרים בדמעות לראשונה על ההפלה

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עוזי
10 חודשים

אפשר לחשוב עם כל הצער והכאב, דבר ככ שכיח קורה כל יום לאלפי נשים ולא פעם אחת.על מה הדרמה בדיוק?