אוהד בוזגלו בחשיפה דרמטית:"מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת"

אוהד בוזגלו בחשיפה דרמטית:”מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת”

השמועה אומרת...

כוכב “הבוזגלוס”, אוהד בוזגלו חשף מספר סודות חריפים במיוחד במסגרת מבחן פוליגרף שביצע בתוכנית “הדו’ח היומי” שבראשן רומן עם קרובת משפחה וגם הבאסה מכך שמעיין אשכנזי התארסה לאחרונה.

שתפו

אוהד בוזגלו הגיע לאולפן התוכנית ונבחר בין מספר חברי פאנל שביניהם נטלי דדון, טילטיל, שמחה גואטה ותמיר ורדי לענות לשאלות במבחן פוליגרף פולשני במיוחד, הוא אמנם יצא דובר אמת באופן מוחלט אך השאלות הותירו חותם אפל במיוחד.

 

השאלה או יותר נכון התשובה שהצליחה להפתיע הכי הרבה את חברי הפאנל הייתה כשבוזגלו ענה בחיוב כשהופנתה לכיוונו השאלה “האם היה לך קשר אינטימי עם קרובת משפחה שלך?”. הלסת של כולם אומנם נשמטה אך לא נחשפה זהותה של אותה קרובה במהלך השידור.

אוהד בוזגלו בחשיפה דרמטית:"מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת"
אוהד בוזגלו, דבר אמת מוחלטת במבחן הפוליגרף. מתוך “הדוח היומי” ברשת 13

תשובה נוספת שהצליחה להפתיע לא מעט מחברי הפאנל הייתה כשאוהד ענה בחיוב לשאלה:“האם אתה מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת?”. המנחה קובי מחט הגיב:“מה?? הרגת אותי!“. ואולי תשובה זו מצטרפת לתשובה אחרת שאוהד השיב אליה בחיוב:“האם יש חברת פאנל בדוח היומי שהיית רוצה לצאת איתה?” ובה בין היתר הוזכרה שמה של אשכנזי כאחת מחברות הפאנל.

אוהד בוזגלו בחשיפה דרמטית:"מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת"
מעיין אשכנזי ודור חי חמו

כזכור, מעיין אשכנזי התארסה רק בתחילת החודש לבחיר ליבה דור חי חמו. כשנשאלה למה היא פחות חושפת את דור כפי שחשפה את בני זוגה הקודמים השיבה בין היתר:“חושלתי, ומניסיון. אנחנו חיים במדינה חטטנית, אני קוראת לה “הנשמות הטובות”. מצד אחד יש הרבה אהבה ופרגון שאני מחבקת את זה ונהנית מזה וזה הכי מחמיא לי בעולם, אבל מצד שני יש הרבה אנשים שלא היו רוצים שיהיה לי טוב.”

אוהד בוזגלו בחשיפה דרמטית:"מבואס שמעיין אשכנזי מאורסת"
חשף לא מעט סקופים, אוהד בוזגלו ב”הדוח היומי”

בוזגלו חשף בתשובה נוספת נתון שמצביע על עתיד משותף ויותר רציני עם בת הזוג הנוכחית שלו מריה. כשנשאל “האם היית רוצה לעשות ילד עם מריה?” הוא הוא השיב “כן” בלי להתבלבל. בהחלט סשן שאלות אמיץ במיוחד!

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
2 חודשים

יצור

שרה
2 חודשים

דדייי דדייייייייי כבררר עם הטינופת הזאתת, ככ מגעיל זה לא יאומן
אתם עושים יהלום מחרא

ציפי
2 חודשים

הוא רק רוצה להרביע.