יהודית באומן נשברת בדמעות:"לא גידלתי את קארין כדי לראות אותה בארון מתים"

יהודית באומן נשברת בדמעות:”לא גידלתי את קארין כדי לראות אותה בארון מתים”

השמועה אומרת...

יהודית באומן החליטה לחשוף את מצבה של בתה קארין שהגיע לשפל חדש:”זה כבר לא 28 קילו, זה הרבה פחות”. אך הפעם היא לא יכלה לעצור את הדמעות ושיתפה תחושות כאב נוספות.

שתפו

אשתו של הזמר שימי תבורי, יהודית באומן החליטה לעדכן את העוקבים שלה ברשתות החברתיות במצבה הקשה של בתה קארין שסובלת שנים רבות ממחלת האנורקסיה. הטיפולים שכשלו, המחסור במימון ההוצאות הרפואיות וגם המלחמה שלה עם בתה עצמה שמסרבת לקבל את העזרה.

 

יהודית סיפרה תחילה לעוקביה ברשת האינסטגרם:“אני כבר מגיעה למצב שאני רואה את קארין מועדת, נופלת, עם כל הסחרחורות, לא יכולה לעמוד הרבה על הרגליים. זה לאט לאט דועך, בדרך כזו שאני בעצמי חטפתי את הפחד, ואני לא מסוגלת לראות את זה“. אך לאחר מכן שיתפה בדמעות בחשבון הפייסבוק שלה דברים קשים עוד יותר.

יהודית באומן נשברת בדמעות:"לא גידלתי את קארין כדי לראות אותה בארון מתים"

יהודית חשפה בין היתר:“אני בעינוי כל כך קשה, רק אלוהים יודע. זה בינו לביני כמה הסבל הוא יותר קשה מכל מחלה. הסבל שאתה רואה ילדה כל כך יפיפייה, כל כך מוכשרת. איך היא גורמת נזק לעצמה. כאילו להיות חולה זה הצומי. יש פה גם המון קשר בין לרצות להיות חולה, שזה בעצם להיות שם במרכז העניינים, שכולם רצים שכולם דואגים, יש משהו שקשור זה.”

 

“ככה אני חושבת שהמחלה הזאת מוגדרת ככה. מחלה נפשית של צומי ורצון כל הזמן להישאר להיות חולים כדי להיות כל הזמן בצומי ושכולם ידברו ואי אפשר לדבר על דברים אחרים. אי אפשר לדבר על ילדים אחרים, אי אפשר לשמוח עם משפחה כי זה רק צריכה להיות היא היא היא. צריך לדעת להתגבר על זה חברים. שלא תדעו מצער, שלא תדעו.”

יהודית באומן נשברת בדמעות:"לא גידלתי את קארין כדי לראות אותה בארון מתים"
יהודית וקארין באומן

ואז סיפרה בדמעות:“יש דבר יותר מעליב מהחיים שאתה רואה ילד מול העיניים הולך ואתה לא יכול לעשות כלום, שום דבר. אתה לא יכול לחטוף את הרצון שלה ולהכניס אותו לרצון שלך. אולי כותבים דברים שהם לא רציונאלים אז תחשבו פעמיים לפני שאתם כותבים. שבעצם אתה מדבר ללב של אמא, הכי שבורה בעולם. אני רסיסים, כולי רסיסים.”

 

“נשאתי אותה 9 חודשים בבטן וגידלתי אותה 35 שנים, לא כדי לראות אותה בארון מתים, כדי לראות אותה ככלה בחופה זה הזמן הכי יפה שלה בחיים, הכי מדהים. לצאת לעולם להכיר, לראות, לטייל, להביא ילדים לעולם, לא לקבור ילדים בגיל כזה. סליחה שאני ככה קצת רגשי אבל לא קל. שיהיה לכם יום טוב”

 

יהודית באומן נשברת בדמעות:"לא גידלתי את קארין כדי לראות אותה בארון מתים"
יצאה להגנת שימי שקיבל גם תגובות מעליבות ברשת

14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אאא
2 חודשים

יהודית ניצאת בשעות הקשות בחייה בזמן שהיא רואה את ביתה הולכת ודועכת מצב קארין קשה מאוד למה לא לגלות חמלה למה להעליב את יהודית למה זב מכוער ככה תאחלו לה רפואה שלמה יהודית היראת ממש כאובה ומיואשת בחיים שלכם אל תגיבו ככה שאתם רואים אימא של ילדה חולה מאוד בצער כול כך גדול יהודית מאחלת לך שיקרה נס וקרין א

מיכל
2 חודשים

רפואה שלמה תהי חזקה ממש לא פשוט כואב הלב

כוכבים יש רק בש
2 חודשים

שאף אדם. לא יצטרך לעבור את הכאב סיוט שיהודית עוברת והסבלהנוראי של הבת.