חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אני לא מאמינה כבר לאף אחד": נטלי דדון בתגובה לחוק האיזוק האלקטרוני

“אני לא מאמינה כבר לאף אחד”: נטלי דדון בתגובה לחוק האיזוק האלקטרוני

השמועה אומרת...

כוכבת הרשת נטלי דדון ספגה אמש לא מעט אש לאחר שהעלתה פוסט עם ביקורת חריפה שבו טענה בין היתר:”אהבה לא מניעה אותנו, רק יצר השנאה, הפילוג והפחד שולטים כאן עכשיו.” וכבר היום יצאה בשרשרת הסברים לגבי חוק האיזוק האלקטרוני שנפל בכנסת.

שתפו

חוק האיזוק האלקטרוני למניעת אלימות במשפחה נפל בכנסת לאחר התעקשותו של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר. דבר הצליח לעורר הדים של ביקורות במרחב הציבור, לרבות מהמוני הסלבס שהחליטו למחות על כך ולצאת בזעקה.

 

נטלי דדון החליטה לתת את הפרשנות שלה בנושא והיא צודדה בדחייתו של החוק המדובר בשל הסיבות הבאות:“בימים האלה שכותרות הופכות פייק לעובדה, אני בודקת! אני בודקת כל משפט שאני רואה, אני חוקרת ואני חוזרת על זה שוב ושוב. אני בוחרת לעצב את הדעה שלי ולא להיות מעוצבת או אחרי איזשהו עדר.”

"אני לא מאמינה כבר לאף אחד": נטלי דדון בתגובה לחוק האיזוק האלקטרוני
צילום: שירן פרץ יחסי ציבור

והוסיפה:“אני לא מאמינה כבר לאף אחד, סורי. וגם המקורות התקשורתיים בסוף הרוב מתברר לי שמביאים לי את הפסיק ולא את העיקר”.  עוד טענה בהמשך:“כולנו מסכימים שחוק האזיקון חשוב? הוא לא בוטל, הוא נדחה! שאלתי, שאלתי למה. למה חוק כל כך חשוב לא עובר? עכשיו מידית. הרי ברור לנו שבטחון הנשים מעל הכל.”

"אני לא מאמינה כבר לאף אחד": נטלי דדון בתגובה לחוק האיזוק האלקטרוני
נטלי בארוחת ערב לצד בן גביר

“הוסבר לי שיש חורים בחוק שהוגש. הסתכלתי, בחנתי, קראתי, יש בו בעיות. עובדים על תיקונים ושיפור כדי שהחוק יעלה במתכונת טובה יותר. טובה יותר לי? אני בעד. טובה יותר לנשים? עוד יותר בעד.”

 

בהמשך שיתפה:“ואני גם קוראת מפה לכל חברי הממשלה, צריך עוד. אזיק אלקטרוני עד כמה שהוא חשוב והוא חשוב, לא מסייע לנשים שחיות תחת אלימות כלכלית וחוששות לעזוב את הבעל. אזיק אלקטרוני גם לא מסייע לנשים שנאלצות לקחת את הילדים שלהם ולהיות מטורטרות במקלטים שהחיים שם לא פשוטים.

 

“אזיק אלקטרוני גם לא מסייע כאשר כח האדם במשטרה לא מספיק, הוא לא עומד בכמות התלונות והקריאות והם נאלצים להגיע אחרי חצי שעה. זה כבר לא יעזור לה. אז חייב יותר, חייב עוד סיוע, עוד עזרה.”

"אני לא מאמינה כבר לאף אחד": נטלי דדון בתגובה לחוק האיזוק האלקטרוני
נטלי דדון מביעה הסתייגות ליעילות האזיק האלקטרוני

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
1 שנים

לפני שנה היא אויימה ע״י ערבי שאיים לרצוח אותה והיא רצה למשטרת ישראל. וכעת שאלה גברת דדון, נניח שהוציאו נגדו צו הרחקה ושוב היה מאיים, ולבסוף בא ופוגע בך??? אזיק אלקטרוני במקרה הזה היה יכול למנוע ממנו להתקרב אליך. אכלה ארוחת ערב עם בן גביר ואישתו תתביישי לך גועל נפש.

בתשי
בתשי
1 שנים

איכס עלייך, תמשיכי לשבת עם נער הגבעות בבתי קפה

גילי
גילי
1 שנים

מה פייק ניוז? שודר חי בערוץ הכנסת