אביבית בר זוהר זועקת לעוקביה:"בזכות החרדים אנחנו פה תתעוררו!"

אביבית בר זוהר זועקת לעוקביה:”בזכות החרדים אנחנו פה תתעוררו!”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ומשפיענית הרשת אביבית בר זוהר הצליחה להפתיע את מעל ל-600 אלף עוקביה באינסטגרם כאשר עלתה עם מסר מחוזק ביותר בלייב וטענה:”אנחנו עם יהודי תתעוררו!”

שתפו

אביבית בר זוהר השיקה בהתרגשות רבה רק לאחרונה את חנות הבוטיק למותג היותי שלה בכיכר המדינה. לצד ההשקה העלתה מסר מחזק:“החיים מהממים, אני מאושרת, מאוהבת מתמיד, וכל זה בזכות האמונה החזקה שלי בקדוש ברוך הוא, עם אמונה חזקה משיגים הכל”.

 

אך בר זוהר לא הסתפקה רק במסר הזה לצד פתיחת החנות שלה. במהלך לייב מול עוקביה ברשת האינסטגרם, בר זוהר החליטה לצאת בהצהרות למען החרדים שהצליחו להפתיע לא מעט מעוקביה וגם גררו לא מעט תגובות לאחר מכן.

צילום: ניר פקין

בר זוהר פתחה בדברים הבאים:“מידי יום, תחשבו מה היה קורה אם לא היה לנו את החרדים שמתפללים? לא יודעת לאיזה מקום היינו מגיעים. בזכות התפילות שלהם, השמיים נפתחים ועוזרים לנו למדינת ישראל”.

 

והמשיכה:“ברור, אני מוכנה לשלם להם משכורת על מה אתם מדברים? אתם תתעוררו! אתם עם יהודי תתעוררו! איפה כל הצביון הדתי, איפה כל הדת? איפה כל התפילות? איפה כל האמונה לבורא עולם? הזכות החרדים אנחנו פה, תתכוננו, תתעוררו!”

אביבית בר זוהר זועקת לעוקביה:"בזכות החרדים אנחנו פה תתעוררו!"
צילום: אור גפן

לדבריה של אביבית עלו תגובות משני צידי המתרס. גולשת אחת חיזקה אותה:“את לא מבינה כמה אמת יש בדברייך! שיצחקו ושילגלגו, שורף להם. רוב העמותות והתרומות שיש בארץ אלו עמותות של דתיים! ועם כל הטוב שהם עושים עדיין שורף לאנשים, אז בסדר. שישתו מים קרים. עם ישראל חי וקיים וממשיך להתקיים רק בזכות התפילות שלהם.”

 

מנגד אחרת קטלה:“פששש כמה שטויות… תשלמי להם את למה אני צריכה לשלם? התפילות שלי פחות טובות משלהם? יש להם אלוהים אחר??? באמת אביבית תתרכזי בעצמך ואל תבלבלי את המח”

 

אביבית בר זוהר זועקת לעוקביה:"בזכות החרדים אנחנו פה תתעוררו!"

25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קים
1 חודשים

בזכות החרדים גם מתחו לך את הפרצוף לעורף וניתחו אותל לגורמים. אישה פתיה

יה
1 חודשים

אביבית יא הבלה אם לא היו מספרים לךשיש אלוהים היית יודעת לבד?

אני
1 חודשים

טיפשה