יהודית באומן יוצאת במסר תקיף במיוחד:"אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך"

יהודית באומן יוצאת במסר תקיף במיוחד:”אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך”

השמועה אומרת...

אשתו של שימי תבורי, יהודית באומן נוהגת לחשוף ולשתף באופן קבוע בנוגע למצבה של בתה, קארין באומן שסובלת מאנורקסיה. הפעם היא החליטה לנקוף אצבע מאשימה לכיוון המפרסמים של מהפכות הדיאטה.

שתפו

יהודית באומן שרק לאחרונה שיתפה בכאב ודמעות על כך שבתה, קארין באומן שוקלת כבר פחות מ-28 קילוגרמים ומצבה מתדרדר החליטה לצאת בפוסט זועם במיוחד נגד תעשיית הדיאטות עם מסר מאיים במיוחד, ואיך קשורה לכך בר רפאלי?

 

באומן פתחה בדברים הבאים בחשבון הפייסבוק שלה:“אני רותחת מכעס! על מי? על המפרסמים של מהפכות הדיאטה על כל הצורות והרעיונות שהמדיה מכניסה לראשן של ילדות קטנות ובוגרות כאחת אמהות לילדים, שחיות תחת צל הרזון.”

יהודית באומן יוצאת במסר תקיף במיוחד:"אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך"

והמשיכה וכתבה:“תבינו כמה מסוכן להלחם למען בריאותה של קארין ועוד בנות שכבר לא מכירות את עצמן שחיות תחת תחושי מבוכה ובלבול! תוכניות בוקר דיאטות .. תוכניות אחר הצהרים בערב דיאטות. ומי יושב מול המסך? ורואה את הסרטים הנוראיים הללו? בנות שהרזון עד העצם עם פצעי לחץ מתקשות ללכת נמצאות בחדר מוגבר והטלוויזיה היא העיסוק ופה סיבת המשברים והרצון לעזוב מחלקות ולחזור למחלה זוהי הפסיכולוגיה של הפרעות אכילה.”

 

“אתם המדיה מעודדים דיאטות וכן לא פעם ולא פעמים אצל פאולה וליאון מתמקדים בכל מיני צורות של דיאטות מזמינים נשים שמספרות איך השילו קילוגרמים של משקל עם הנחות יסוד מוטעות ועל מהות החיים שלדעתם זה צחוק וכייף יפה ומושך!”

יהודית באומן יוצאת במסר תקיף במיוחד:"אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך"

“הסוף אינו רחוק חברים כנסת משרד הבריאות נא להפסיק לתת אישורים לשדר רזון ורצון ואיך להוריד עוד ועוד במשקל אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך שאני עובדת קשה מאד להחזיק בנות שפונות אלי שהם עומדות למות בושה לעם בושה לכנסת בושה לכל פושע ומרכיב חשוב בהתמודדות למען קארין ועוד בנות תאסרו כל שידור העוסק בדיאטות אלו ואחרים!”

 

“אני פה ספר פתוח מצלמת ומתעדת את התהליך שאני עוברת לא בכדי שהבת שלי תלחם נגדי ותתן לי דוגמאות נלמדות כמה זה יפה להראות עצם! אני והמון אזרחים נלחמים להחיות אותה ולתת לה ולהן מוטיבציה לעלות במשקל ולקבל את עצמן כפי שהן תודה!”

יהודית באומן יוצאת במסר תקיף במיוחד:"אתבע את כולכם על נזק בלתי הפיך"

עוקביה של באומן חיזקו אותה והיא אף הוסיפה באחת התגובות מקרה הקשור לדוגמנית בר רפאלי בהקשר של בתה קארין:“לכן מחפשת דרך מוצא נלחמת משתגעת לגמרי היום ויתרה על הארוחה אמרה שבר רפאלי רזה חטובה ותראי אמא מה היא אוכלת זרקה את האשל על הכיור זה המדיה”.

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זכאים שמואל
2 חודשים

גברת יקרה זה לא קשור לדיאטה הבנות במחלה לוקחות כדורים כדי שהם ילכו לשירותים כמה שיותר לצערי מניסיון זה כואב ליבי איתך אבל אי אפשר להאשים את כול העולם

Yves New York
2 חודשים

גברת זו את אשמה בהכללללל אל תאשימי אף אחד את דחפת את הילדים שלך לעולם השה בשביל כסף את היית המנהלת שלהם את דרשת את עשית את דירדרת יש כתבות מלפניי שנים יש הוכחות להכל די להתבכיין שהבת שלך גוססת בגללך

גילי
2 חודשים

כולם אשמים חוץ ממך,נכון? איפה הייתה אימא שלה שהתחילה לחלות?