חן אמסלם תחת מתקפה ברשת:"הדבר הכי פאתטי שראיתי בחיים שלי"

חן אמסלם תחת מתקפה ברשת:”הדבר הכי פתטי שראיתי בחיים שלי”

השמועה אומרת...

השחקנית האהובה חן אמסלם כנראה לא ציפתה שזה מה שיקרה לאחר שהעלתה פוסט קידום מוצר לחשבון האינסטגרם שלה בתוספת למסר הקשור למצב המדיני, הפוסט אומנם נמחק אך הסערה סביבה רחוקה מלהסתיים.

שתפו

חן אמסלם בסך הכל עשתה מה שלא מעט ידועניות ברשתות החברתיות עושות בין היתר למחייתם, קידום מוצרים בפוסטים פרסומיים בתוספת נימה אישית. רק שהפעם אותה נימה אישית הייתה מעורבת בפוליטיקה והצליחה להכעיס לא מעט מהגולשים ואף גרמו לפוסט שלה לרדת במהרה.

 

אמסלם כתבה:“עיניים עייפות ועצובות לנוכח המצב במדינה אך מלאות תקווה ואמונה בעזרת השם יהיה בסדר. מזל שיש לי את הג’ל עיניים *** שיגרום לי להרגיש קצת זוהרת בתקופה הזאת. שיטשטש לי את השחור מתחת לעיניים שכבר אף אחד לא יכול להסתיר מרוב דאגות ומחשבות. תנו לגדול בשקט”

חן אמסלם תחת מתקפה ברשת:"הדבר הכי פאתטי שראיתי בחיים שלי"

חלק גדול של הגולשים טענו שמדובר בעוד פוסט כנגד החקיקה המשפטית לצד המוצר שפרסמה אמסלם ויצאו עליה בתגובות זועמות. “מה לא עושים כדי לשווק לנו עוד מוצרים מיותרים והפעם במסווה של ‘דאגה למצב בישראל’. את דואגת? תעלי פוסט מנומק. לחרטט מילים שלא אומרות כלום ותוך כדי לדחוף לנו עוד מוצר מיותר זה לחשוב שהקהל שלך מטומטם.” כתבה אחת הגולשות.

 

גולשת אחרת טענה:“הדבר הכי פתטי שראיתי בחיים שלי כל המשפיעניות רשת האלה השתן עלה להן לראש מנסות לקדם את עצמן על חשבון המצב שקורה במדינה פשוט מביך!!!” ואחרת עקצה:“יש קוד קופון לדמוקרטיה? שואלת בשביל חברה”

חן אמסלם תחת מתקפה ברשת:"הדבר הכי פאתטי שראיתי בחיים שלי"

גולשת אחרת החליטה לצאת להגנתה של אמסלם וכתבה:“לפני שהיא מפורסמת ומשפיענית היא בן אדם שאכפת לה מהמדינה שהיא חיה בה ויש לה דעות ומותר לה לומר אותן בפומבי!! בדיוק בגלל אנשים מסיתים כמוכם, המדינה שלנו בוערת!”

חן אמסלם תחת מתקפה ברשת:"הדבר הכי פאתטי שראיתי בחיים שלי"

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מילי
2 חודשים

חן את מהממת אל תשימי לב לכל המטומטמים שמראים כאילו איכפת להם מהמדינה אך הם גזענים אנרכיסטים ואנטי פלורליזם וקבלת האחר פשוט חבורה של שטופי שינאה כפרנציפ אקנה את הג’ל עיניים שלך

אזרחית
2 חודשים

חבורת רעים, שהרוע עלה להן, בהתקבל לגיטימציה…..רוע מקורו ,מקום נמוך….אחרת אך אפשר להסביר , אם לאדם טוב, למה שיפיץ אותו…..חג שמח, חנצוקית, תרבכו ותסעדו.

אט
2 חודשים

לא אשמה. טפשה מלידה