אייל גולן תחת ביקורת קשה לשירו החדש:"אתה הכי בדיחה נשמע חיקוי"

אייל גולן תחת ביקורת קשה לשירו החדש:”אתה הכי בדיחה נשמע חיקוי”

השמועה אומרת...

רבים ממעריציו של הזמר האהוב אייל גולן ציפו בדריכות ואף כיוונו שעונים ותזכורות ליציאת אלבומו החדש “2023” ששוחרר אמש. באחד השירים הדנדשים שהושקו עלו מספר טענות ותגובות מצד הגולשים בכך שהוא מזכיר שירים אחרים שיצאו קודם לכן.

שתפו

הזמר האגדי אייל גולן החליט לפנק את קהל מעריציו לכבוד חג הפסח המתקרב באלבום חדש בשם “2023” ובו לא פחות מ-19 מטעמים חדשים. השירים החדשים כוללים שלל סגנונות מוזיקליים שבמהרה צברו כמות אדירה של צפיות בחשבון היוטיוב של הזמר.

 

באחד משיריו של הזמר הנקרא “דבקה בתל אביב” עלו מאז שחרורו אמש(שלישי) מאות תגובות, רובן המוחץ מפרגן במיוחד אך לצד ההרמות היו גם כאלה שהחליטו לצאת על גולן בביקורת חריפה בכך ששירו דומה מאוד לשיר אחר שיצא 4 חודשים קודם לכן.

אייל גולן תחת ביקורת קשה לשירו החדש:"אתה הכי בדיחה נשמע חיקוי"

לפני ארבעה חודשים שחרר מיוצגו לשעבר של חברת ההפקות של גולן “ליאם הפקות”, לואי עלי, שיר בשם “דבקה”. ונראה שחלק מהגולשים בחשבון היוטיוב של גולן שמו לב לדמיון בין שני השירים. התגובות לשיר בעמודו של אייל לא איחרו להגיע:

 

אחד הגולשים כתב:“שמע אתה הכי בדיחה אתה נשמע חיקוי של לואי עלי מעליאקספרס“. גולש נוסף יצא למתקפה:“זה חיקוי של לואי עלי. כואב לך שעזב אותך כנראה”. טוקביקסט אחר הצטרף לדיון וביקר:“במקום לתעסק בלגנוב שירים של האומנים שעזבו אותך תתעסק באיך לשמור על השם שלך”.

אייל גולן תחת ביקורת קשה לשירו החדש:"אתה הכי בדיחה נשמע חיקוי"
אייל גולן ולואי עלי בדואט מהעבר

גולשים נוספים שמו לב שאותו לחן בשירו החדש של גולן “דבקה בתל אביב” דומה מאוד לשיר נוסף שפורסם גם הוא לפני ארבעה חודשים בשם “אין על בובי” של ניר בנילוש ואופק מזרחי, כוכבי טיקטוק מוכרים שהוחתמו בעבר אצל זמר אחר ומוכר, עומר אדם.

 

לאחר הפרסומים ברשת נמסר מצד מקורבים לגולן כי לא מדובר בהעתקה או השראה לשירו החדש מהשירים המדוברים אלא מדובר בסגנון מוזיקלי סורי/ערבי מוכר עם קצב קבוע בשם “דבקה” שממנו הגיעה ההשראה.

26 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוית
2 חודשים

אולי תיתעסקו בחיים שלכם ולא בשל אייל גולן קנאים הוא זמר מיספר 1 אחלה גבר

אורלי
2 חודשים

אין איל יש רק אחדדדדדדדד
תודהההההה👋

עדירון
2 חודשים

חיקוי?? שיר מעולה, קיצבי, שמח, מיוחד- כל הזמן הוא מחדש!!!! זמר ענק