חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוצא האח הגדול יוצא במתקפה חריפה:”זבל של ממשלה, חרא של חברי כנסת”

השמועה אומרת...

הסטנדאפיסט וכוכב “האח הגדול”, רמי ורד נקלע לתקרית מאוד שכיחה בחיי היום יום בכבישי מדינת ישראל. פקק תנועה שלא זז במשך קרוב לחצי שעה, דבר שהוביל אותו לצאת בביקורת חריפה במיוחד נגד הממשלה.

שתפו

כשנתיים חלפו להם מאז שהקומיקאי המפורסם, רמי ורד הודח מבית “האח הגדול” ומאז לצד השאלות על רומן עם לינור סביניק הוא הספיק לעלות במופע משותף שמתבדח על התוכנית בה השתתף אך גם יצא בחריפות על האופן שבו היא נערכה.

 

ורד יצא בזמנו בתקיפות נגד הריאלטי בו השתתף:“עשו לי סוג של רצח” ויצא במתקפה קשה כנגד עורך התוכנית וחברת ההפקות ואף אמר כי עבר התעללות פסיכולוגית. אך מאז הרוחות הספיקו להירגע לפחות בפן הריאלטי, בכל מה שקשור למדינה ולממשלה נותרה לו בטן מלאה.

יוצא האח הגדול יוצא במתקפה חריפה:"זבל של ממשלה, חרא של חברי כנסת"
צילום: אור גפן

רמי מרבה להתבטא באופן נחרץ ביותר כנגד הממשלה וראש הממשלה נתניהו בפרט בחשבון הטוויטר שלו. רק לאחרונה צייץ:“נתניהו גורם למדינה נזק יומיומי חסר תקדים, בכל תחום. יש בכלל פתרון לאסון המתגלגל הזה?”

יוצא האח הגדול יוצא במתקפה חריפה:"זבל של ממשלה, חרא של חברי כנסת"

אך הפעם הוא החליט לשתף את תחושותיו הקשות כנגד הממשלה בוידאו לעוקבי האינסטגרם שלו במהלך פקק בו היה תקוע בבני ברק:“אני פה כבר 25 דקות בפקק בשביל לעבור 100 מטר בצומת בבני ברק.”


 

ואז התפוצץ:“כל המדינה פקק, המחירים בשמיים, נשים נרצחות, טרור, ומה הממשלה הזאת מתעסקת? אין לי מושג, בכלום. רק בחוק מתנות, מירי רגב, שרת התחבורה עובדת בלפטר אנשים בתחבורה ולהכניס כל מיני קומבינטורים, איזה זבל של ממשלה, איזה חרא של חברי כנסת שלא עושים כלום למען התושבים! כלום למען הציבור”

יוצא האח הגדול יוצא במתקפה חריפה:"זבל של ממשלה, חרא של חברי כנסת"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rami Vered (@vered_rami)


Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מוחמד
מוחמד
1 שנים

קומיקאי מודח עם ציצול אישיות שמאלן מטומטם

רותי
רותי
1 שנים

רמי אתה צודק,כרגיל

מירי
מירי
1 שנים

פקקים היו בגלל החברים האנרכיסטים שלך דביל