חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
עדן פינס משתפת במקרה הקשה:"מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי"

עדן פינס משתפת במקרה הקשה:”מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי”

השמועה אומרת...

השחקנית והדוגמנית המובילה עדן פינס לא יכלה להתאפק מלשתף את כאבה העצום בעקבות המקרה הקשה ובו הנער אלרועי בן שבת התאבד בדגש על הנסיבות שהובילו למעשה האיום.

שתפו

עדן פינס החליטה להסב את תשומת לבם של קרוב ל-900 אלף עוקביה ברשת האינסטגרם לסיפור הטרגי והקשה מנשוא של אלרואי בן שבת ז”ל שנטל את חייו לאחר שספג התעללות מחבורת בני נוער אותם כינתה בין היתר פינס:“חבורת חלאות קטנות”.

 

פינס העלתה את הדברים הבאים בסטורי:“למלאך הזה קוראים אלרועי. קראו אלרועי. מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי. חבורת ילדים מרעננה שאלרועי רק רצה להיות חבר שלהם היו מתעללים בו במשך תקופה ארוכה מאד, מרחיקים אותו ומתרחקים מכל מי שמתקרב אליו. למה? אין שום סיבה מספקת להתנהגות כזו!”

עדן פינס משתפת במקרה הקשה:"מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי"

“ערב אחד יצאו למרכז שאני כילדה הייתי מבלה שם, באמצע העיר. קשרו אותו לכסא, קיללו אותו, הרביצו לו, ירקו עליו, השתינו עליו (!?!) ואמרו לו ‘תתאבד, גם ככה לא תחסר לאף אחד'”

 

“עברו כמה שעות. הוא חזר הביתה. וכך עשה. שם קץ לחייו. העדיף במוות על פני החיים לידם. כמה כוח למילים של חבורת החלאות הקטנות האלו שגזלו ממנו את השנים הכי יפות שלו, את החיוך המהמם הזה שלו, שגרמו לו לקחת את זה צעד אחד יותר מדי קדימה כי לא הצליח להיות חלק, כי לא נתנו לו לו להיות חלק”

עדן פינס משתפת במקרה הקשה:"מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי"

“חברת הכנסת מאי גולן הגישה לפני כשנתיים חוק חשוב ונחוץ למניעת חרמות ושיימינג. רפורמה זה לא חוק. מה שאומר שהחוק לא עבר. זה חוק שצריך להיחקק ללא עוררין וכמה שיותר מהר. אולי הילדים האלו היו מפחדים, אולי נזהרים ואולי אלרועי עוד היה איתנו היום.”


 

“כל המורים המתעלמים, ותאמינו לי שאני יודעת כמה הם מעלימים עין (!!!) שיכלו לתת יד, שיכלו לקחת אחריות, שיתחילו לפתוח את העיניים אני לא יכולה לחשוב על העובדה שיכולנו לעשות משהו ואולי הוא עוד היה כאן. שאף אחד לא יחווה עוד אבידה כזו. מלאך כזה, עיניים כאלו טובות. זה לא הגיע לו. ולא למשפחה שלו. מחבקת את המשפחה חזק ומבקשת סליחה. סליחה מכם וסליחה מהנשמה שלו שזה המחיר שאין לו מחיר שהייתם צריכים לשלם. יהיו זכרו ברוך”

עדן פינס משתפת במקרה הקשה:"מתביישת להגיד שזה קרה בעיר שלי"

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רותי
רותי
1 שנים

יפה שהתייחסת לנושא החשוב הזה,כי יש לך באמת קהל עצום,רק טעות קטנה,אלה לא חלאות קטנות אלו הם חלאות גדולות מאוד,לאלוהים יבוא איתם חשבון בעתיד.
אמןןן

אא
אא
1 שנים

כל הכבוד שנתת במה לנושא הזה.. רק בעתיד יבינו מה הם עשו… ורק שיחזרו בתשובה על מעשיהם ויבקשו סליחה מהנפטר.. זה ימחל..

עדי
עדי
1 שנים

אלופה שאת על מלותייך! תודה לך! הלוואי ועוד רבים מכם המפורסמים יעלו את זה לתודאה ומשהו באמת יקרה פה