שר פיטנס חושפת את הבשורה המפתיעה לאחר המכה שספגה: "אני מתרגשת יותר מתמיד"

שר פיטנס חושפת את הבשורה המפתיעה לאחר המכה שספגה: “אני מתרגשת יותר מתמיד”

השמועה אומרת...

קרוב לחודש מאז שנחשף כי מאמנת הכושר המפורסמת שר פיטנס נקלעה לקשיים כלכליים וחובות בסך 24 מיליון שקלים מגיעה עכשיו הבשורה המשמחת ביותר, הקאמבק ופתיחת הסניפים המחודשת.

שתפו

כולם דיברו על הקריסה הכלכלית של רשת שר פיטנס בחודש החולף ונראה שבקרוב מכוני הכושר האהובים יחזרו לפעילות מחודשת לאחר שרשת גוד פארם מבית רמי לוי לצד השותפים אוהד סנדלר ואדם פרינדלנדר רכשו את הפעילות של הרשת בעלות של 2.86 מיליון שקלים.

 

שר סנדה או בכינויה שר פיטנס, חשפה בהתרגשות ל-474 אלף עוקביה ברשת האינסטגרם:“זֶה־הַיּוֹם עָשָׂה יְהוָה נָגִילָה וְנִשְׂמְחָה בוֹ: אני רוצה להודות לרמי לוי ולרשת גוד פארם על האמונה באימפריית שר פיטנס- אנחנו הולכים לעשות דברים גדולים ומשמעותיים ואני מודה על הזכות להתחבר לאנשים מדהימים שזכיתי להכיר ולהכניס לחיי.”

שר פיטנס חושפת את הבשורה המפתיעה לאחר המכה שספגה: "אני מתרגשת יותר מתמיד"
שר פיטנס לצד רמי לוי, אוהד סנדלר ואדם פרינדלנדר

“אני מתרגשת יותר מתמיד לבשר לכולכן כי בקרוב ייפתחו סניפי שר פיטנס מחדש ואנחנו חוזרות- חזקות יותר מאי פעם! אני רוצה להודות לכל אחת ואחת מכן- הנשים של חיי- על כל אלפי ההודעות, החיזוקים והאהבה שהרעפתן עליי- אני כאן למענכן- והיום עוד יותר מתמיד! מחכה בקוצר רוח לפגוש אתכן בסניפים ולחזור לשגרת האימונים שלנו- עם מלא תוכניות חדשות- ובעיקר- עם הרבה עוצמה נשית  בעזרת השם נעשה ונצליח! אוהבת אתכן, שר.”

 

לאחר הרכישה המדוברת, הגיעו החגיגות. רמי לוי בירך על המהלך ופנה לשר:“אנחנו מאלה שדוגלים בלעשות את האנשים בריאים. ואני אומר דבר אחד, אני בטוח שאת תעשי את העסק על הצד הטוב ביותר, שיש פה צוות מנצח, בהצלחה לכולם.”

שר פיטנס חושפת את הבשורה המפתיעה לאחר המכה שספגה: "אני מתרגשת יותר מתמיד"
רמי לוי מברך על העסקה שגובשה

עוקביה של שר הפציצו אותה בהודעות וברכות לאחר הבשורה המרגשת והיא הגיבה לכך:“האינבוקס שלי קרס… אז קודם כל, אני רוצה להודות לכולכן על המילים החמות וכל האהבה שאתן מרעיפות עלי. תודה שאתן חלק מחיי, נתתן לי הרבה כח בתקופה הזאת. ואכן שבועיים שאני נלחמת ללא הפסקה, בראש ובראשונה למען הלקוחות שלי ולמען העובדות המדהימת שלי!”

שר פיטנס חושפת את הבשורה המפתיעה לאחר המכה שספגה: "אני מתרגשת יותר מתמיד"

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שאנל
2 חודשים

די להשביץ כאלו כבשת אמריקה. קחי אחריות לחוסר מודעות שלך. אינך קרדישיאן. פותחים סניף ולא מאה

ריף
2 חודשים

שר יקרה , אני שמחה בשמחתך ולא היה לי ספק שחברה גדולה תרכוש ממך. אנא ממך, אל תדברי על דברים גדולים לפני שהם קורים בפועל! תלמדי ממה שקרה, שבמדינת ישראל לא קורים דברים גדולים מאוד כי אין מספיק מקום פה.
יש עליות ויש ירידות, את לא יכולה לדעת מי מהמנויות ישארו ומי מהמנויות יעזבו וכמה גדולה באמת תהיי.

מימי
2 חודשים

תחזירי חובות. הגזל הוא שלך.