אליאב טעטי יוצא לקרב החשוב ביותר:"המלחמה במעשים, לא בדיבורים"

אליאב טעטי יוצא לקרב החשוב ביותר:”המלחמה במעשים, לא בדיבורים”

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

כוכב העונה האחרונה של “האח הגדול” אליאב טעטי עסוק מאוד בימים שלאחר הריאלטי במשרד רואה החשבון שברשותו ומרבה לתת טיפים לעוקביו בשלל עניינים פיננסיים, אך הפעם הוא החליט לתת פתרון פרואקטיבי לאחת הבעיות הגדולות במדינה.

שתפו

בזמן שיוצאי “האח הגדול” אליאב טעטי ובר כהן לא עסוקים בתחזוק מערכת היחסים הזוגית שלהם או להיתקע שעות בפקקים של תל אביב בעקבות ההפגנות בדרך לחגיגות יום ההולדת של אבישי מסטי כפי שקרה שלשום, נראה שישנם לא מעט נושאים בוערים אליהם החליט אליאב להתייחס בחומרה.

 

אליאב שנוטה לחלק לא מעט טיפים בנושאים פיננסיים לעוקביו כגון מיסוי על קניות, החזרי מס ועוד החליט להתייחס לבעיה הבוערת מכולן, יוקר המחיה, המיסוי הגבוהה ועליית הריביות במשק שגורמת ללא מעט משקי בית לקרוס תחת לחץ של הלוואות ומשכנתאות שרק מתנפחות.

אליאב טעטי יוצא לקרב החשוב ביותר:"המלחמה במעשים, לא בדיבורים"
אליאב טעטי ובר כהן, צילום: אור גפן

נראה שאליאב קיבל השראה מהשעות הארוכות בפקקים בעקבות ההפגנות בת”א וכששאלנו אותו מה הפתרון לעניות דעתו להורדת המיסים במדינתנו הקטנטונת הוא השיב:“יש לי פתרון שעשו אותו פה בחודש האחרון”.

 

 והסביר מהו אותו פתרון: “חסימות כבישים, או אם מחליטים שאין טיסות ולא הולכים לצבא אין בעיה, לא משלמים מס עד שיורידו, לא מחזירים הלוואות עד שיורידו את הריבית. וכן הלאה… המלחמה במעשים לא בדיבורים.”

אליאב טעטי יוצא לקרב החשוב ביותר:"המלחמה במעשים, לא בדיבורים"
אליאב טעטי בתשובה להעלאת הריבית

ומה לגבי ריבית בנק ישראל ששברה שיא והגיעה ל-4.5 אחוזים רק החודש? גם הפעם אליאב השיבה:“והנה זה שוב. וקדימה, אנחנו נמשיך לקחת משכנתא, הלוואות.. להילחם בזה, זה רק להפסיק לשלם את זה.”

 

לגבי כתבה שעלתה בחדשות 12 על עליית הריבית והישראלים שמתקשים לעמוד בהחזרי המשכנתא החודשיים הגיב:“מצוין.  בדיוק מה שכתבתי פה היום. סוף סוף פתחו עם זה את המהדורה. אבל מה, עוד כתבה, עוד דיבורי. 0 מעשים. ואנשים ימשיכו לשלם.”

אליאב טעטי יוצא לקרב החשוב ביותר:"המלחמה במעשים, לא בדיבורים"
מרבה לדון על הנושא הכאוב של יוקר המחיה, הסטורי של אליאב טעטי

 

 

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.י
2 חודשים

בזה אני מסכים איתו על זה צריך לצאת ולהפגין נמאס כבר מהנגיד הזה וזה שאונסים אותנו כאן כלכלית במדינה הזאת

היי
2 חודשים

אלוף❤️❤️❤️

אתינה
2 חודשים

אז מה הפואנטה? לא הבנתי מה הוא אומר ולא הבנתי מה בעצם רוצים להגיד לנו חחחח