"הכל הצגה, לא ברור למה היא עושה את זה": שרית פולק פרגנה לסטטיק וברשת לא נרגעו

“הכל הצגה, לא ברור למה היא עושה את זה”: שרית פולק פרגנה לסטטיק וברשת לא נרגעו

השמועה אומרת...

כולם דיברו על הופעת הסולו של סטטיק שהתרחשה אמש בהיכל מנורה ונראה שבין המעריצים והמעריצות, אחת מהן שמאוד התבלטה הייתה אשתו לשעבר, שרית פולק שהלכה רחוק עם הפרגונים אך נראה שחלק מהגולשים פחות קנו את זה.

שתפו

בתקופה שעלו לא מעט שמועות על משבר במערכת היחסים בין סטטיק ושרית פולק אומנם היה שקט יחסי בגזרה הזוגית שלהם, אך לאחר הגירושים של השניים נראה שיש פריחה מחודשת בגזרתם בעוצמות מאוד אדירות, סיכוי לקאמבק? לא כולם ברשת חושבים ככה.

 

שרית העלתה לא מעט תכנים מההופעה של סטטיק אמש(ב’) במנורה לרבות סטוריז של פרגונים שבהן בין היתר כתבה:“שריתוש תמיד צודקת, נתן את ההופעה של החיים”. וגם סטורי ובו תיעדה את סטטיק מפזז בהופעה וכתבה:“שרית תשמרי על פאסון, אז מה אם זה השיר האהוב עליך והוא חתיך”.

"הכל הצגה, לא ברור למה היא עושה את זה": שרית פולק פרגנה לסטטיק וברשת לא נרגעו

לצד לא מעט תגובות מפרגנות מעוקביה שהעריכו מאוד את הקשר החברי והמפרגן שנותר בין השניים לאחר הגירושים היו גם כאלה שהחליטו שהם לא קונים את זה. אחת הגולשות כתבה בפוסט שהעלתה שרית:

“זה קצת פתטי. אם זה היה פרטי, זה היה אמיתי ואותנטי לדעתי. זה שהעלתה את זה לאינסטגרם וככה עפה עליו עשה את זה קצת פייק בשבילי. היא לא חייבת לי כלום אבל ברגע שזה ציבורי זה חשוף לדעת הקהל זה הכל… בעיניי זה היה נשמע לא אותנטי”.

"הכל הצגה, לא ברור למה היא עושה את זה": שרית פולק פרגנה לסטטיק וברשת לא נרגעו

גם בקבוצת הפייסבוק המדוברת “כמעט מפורסמים” עלו תמונותיה של שרית מההופעה של סטטיק לצד לא מעט ביקורות. “מובכת בשבילה” כתבה מעלת הפוסט. אחת מחברות הקבוצה הגיבה:“היא ממש מסכנה, בכל פעם אני מרחמת עליה יותר יש איזה סטורי שהיא שמה כתובית כשזה השיר שאת הכי אוהבת והוא כזה חתיך, נוזפת בעצמה לשמור על פאסון.”

 

והוסיפה:“אני חושבת ששרית מתקשה לשחרר והכל הצגה שלא ברור למה היא עושה את זה היא מאחוריו כמו צל לא רואה איך היא תתקדם ותעבור הלאה כשהיא חיה את החיים של סטטיק ואיך סטייק ימשיך ככה ויכיר מישהי כשהיא נושפת בעורפו. הרי ביום שייצא עם מישהי שרית תיכנס לדיכאון”.

"הכל הצגה, לא ברור למה היא עושה את זה": שרית פולק פרגנה לסטטיק וברשת לא נרגעו
שרית פולק משתפת בסטורי את התגובות שקיבלה לאחר הפרגונים לאקס

חברת קבוצה אחרת שיתפה:“הם עשו הסכם שהיא ממשיכה להרים לו והוא בתמורה דואג לה”. מגיבה אחרת לא יכלה להתאפק ויצאה להגנת שרית:“למה? כי היא מפרגנת לבן זוג שלה לשעבר? למה תמיד לחפש מה רע. זאת סיטואציה מדהימה הלוואי כולם יתגרשו ככה בחברות ופרגון”.

 

שרית פולק העלתה לאחרונה סטורי ובו היא משתפת שקיבלה לא מעט תגובות חיוביות בנושא אך גם כאלה שפחות:“יש את הצד שמפיץ אור ויש את הצד שפחות. אבל פחות זה פחות. בואו נתעסק ביותר. יותר טוב לך בחיים כשאתה בוחר להיות אדם טוב.”

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
1 חודשים

נראה שיש המון אנשים רעים.מה אתם רוצים לראות דם ריבים ואוד צרות אז תהיו שמחים חיים של מישהו אפילו.אם היא סלב לא מעינינכם

טל
1 חודשים

היא וטיילור מלכוב זה ממש דבר והיפוכו, היא לא משחררת והשנייה אחרי שנייה שכחה

גילי
1 חודשים

יש כמה אנשים ששכחו שהחברות בניהם של שנים מאז הילדות