דיאן שוורץ יוצאת בזעקה:”אני חסרת מילים בא לי לצרוח!”

השמועה אומרת...

מדינה שלמה הוכתה תדהמה מוקדם יותר היום(שישי) בעקבות הפיגוע בבקעת הירדן ובו 2 בנות נרצחו ואמם נפצעה באורח קשה. גם כוכבות האח הגדול יצאו בזעקה וגינו את המעשה המתועב.

שתפו

בזמן שלא מעט ישראלים מטיילים ומנצלים את תקופת חג הפסח בחיק המשפחה, התרחש הפיגוע הטרגדי והמזעזע בכביש 57 בבקעת הירדן שבו מחבל ירה לעבר רכב ורצח בדם קר 2 בנות ופצע באורח קשה מאוד את אמם.

 

הזעקות ברשתות החברתיות בעקבות הפיגוע לא איחרו להגיע. גם מצידם של מפורסמים רבים לרבות יוצאות העונה האחרונה של “האח הגדול”. דיאן שוורץ שיתפה את רגשותיה הקשים:“האירועים האלה שהפכו כבר לשגרה אצלנו לא נתפסים. מציאות הזויה!”

 

“לא יכולה לדמיין מה המשפחות שלהן עוברות עכשיו, אני יושבת עם צמרמורת עכשיו פשוט בהלם. בכל יום רגיל זה הזוי ושובר את הלב. אבל זה שיום שישי היום, זה שחג-חג החירות(!) רק הופך את האירוע הזה ליותר עצוב ומכעיס.”

 

“לא הגיוני שיש אלפי משפחות שהעבירות את החג שלהם בממד ועכשיו זה? כמה אפשר? ליבי עם המשפחות של הנרצחות, יהי זכרן ברוך.” לאחר מכן הוסיפה:“האבא נסע ברכב אחר מלפנים והיה עד לפיגוע. איזה שברון לב, אני חסרת מילים. בא לי לצרוח!”

גם זוכת העונה, טליה עובדיה שיתפה את רגשותיה הלא פשוטים“כבר לא נותרו מילים. המציאות שלנו היא מעבר להזויה-היא בלתי אפשרית. דיי למשפחות שנהרסות כל יומיים ודי לעם עם לב שבור שכבר לא יכול להכיל”.

פיינליסטית העונה בר כהן הגיבה גם היא לפיגוע הרצחני:“בא לי לקלל, לצעוק אבל הכי חזק שאני יכולה. אני כבר לא יכולה לקרוא, לשמוע! ילדות בנות עשרים, אלוהים בנות 20!”

10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדי
1 חודשים

תקופה קשה המדינה שלנו עוברת.כל כך עצוב לשמוע על עוד נרצחים כתוצאה מהפיגועים.כמה עוד אפשר להכיל ששני אחים נרצחים יחד (פעמיים) והיום שתי אחיות.לא נותר לנו אלא לסמוך על צה”ל והקדוש ברוך הוא שנעבור את התקופה הזו במהרה.

מונטזומה החיטי
1 חודשים

צודקת, אנחנו בסוף בובות על חוטים או חיות כלואות ומי ש”אחראים” עלינו ממשיכים רק להרדים אותנו

לירן
1 חודשים

דיאן 🌹