חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דניאל גרינברג בתגובה חריפה לעוקבות שלה:"אני בהלם, איפה אתן חיות?"

דניאל גרינברג בתגובה חריפה לעוקבות שלה:”אני בהלם, איפה אתן חיות?”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואשת העסקים דניאל גרינברג החליטה לבצע שינוי אווירה ועלתה עם סשן שאלות ותשובות מול עוקבותיה ברשת האינסטגרם, רק שבמהלכה היא הוכתה תדהמה ממה שאחת מהן שיתפה אותה.

שתפו

שנה בדיוק חלפה לה מאז שדניאל גרינברג יצאה במיזם חדש ומבורך להעצמה נשית לצד אחותה קארין, לצד מפגשי ה”העצמה”, עמוד אינסטגרם ייעודי והתקופה שהייתה בצל הגירושים שלה מאייל גולן, היא לא הספיקה לתת לא מעט טיפים לעוקבות שלה בעניינים שבינו לבינה.

 

לאחר סוף שבוע קשה ועצוב במיוחד בצל הפיגועים והאווירה הקודרת, גרינברג החליטה לצאת בסדרת שיתופים מול עוקבותיה. אחת מהן הצליחה להפתיע אותה במיוחד כשכתבה לה:“אני מבקשת מבעלי קצת לצאת עם חברות, לפעמים לפאב או מועדון והוא תמיד רב איתי ואומר שנשים נשואות לא”.

דניאל גרינברג בתגובה חריפה לעוקבות שלה:"אני בהלם, איפה אתן חיות?"

גרינברג ההמומה הגיבה:“לא הבנתי מה אתם משחקים ילד והורה? למה את צריכה לבקש רשות לצאת עם חברות? את צריכה להודיע שאת יוצאת עם חברות ואם יש ילדים לדאוג לבייביסטר” והוסיפה:“אני בהלם ממה שאני קוראת פה. הלוו איפה אתן חיות יפות שלי?

 

גרינברג המשיכה בתגובה הלא פשוטה שלה:“איפה החופש שלכן לעשות מה שאתן רוצות? זוגיות זה לא כלא, נישואים זה לא מסגרת מרובעת ואישה נשואה היא לא פסל בבית מקדש!! לכל אחד יש את החיים שלו ואת החיים המשותפים עם הפרטנר שלו.”

 

וסיכמה:“ואם אין לכם חופש ביטוי עם הפרטנר שלכן אז יש כאן בעיה! מתי הגענו למצב שמבקשים רשות מבעל לצאת עם חברות??? מנסה לדמיין בעל נכנס הביתה מהעבודה ‘מאמי אפשר לצאת היום לפאב עם חברים? לא? טוב אז אני אלך לישון’ WTF”.

דניאל גרינברג בתגובה חריפה לעוקבות שלה:"אני בהלם, איפה אתן חיות?"
דניאל גרינברג משיבה לעוקבות בסטורי

גרינברג אף הפתיעה וחשפה את שלושת הדברים העיקריים שהובילו אותה לפרק את החבילה עם אייל גולן:“1. רציתי שקט נפשי. 2. רציתי שלילדים שלי תהיה אמא שמחה ורגועה. 3. רציתי לעצמי סביבה מנצחת.”

דניאל גרינברג בתגובה חריפה לעוקבות שלה:"אני בהלם, איפה אתן חיות?"
שלושת הדברים שגרמו לדניאל גרינברג לפרק את המשפחה.

Subscribe
Notify of
guest
59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביבה
אביבה
1 שנים

לא מבין עד עכשיו למה אתם עוקבות אחרי אישה סתמית רדודה לא מעניינת בכלל ולא בטוח שיש לה משהו בקופסא בכלל
רק בגלל שהיתה נשואה לזמר ?! תעזבו אותנו מהיצור הדוחה הזה

אמא
אמא
1 שנים

תכלס את לא האישה שהייתי לוקחת ממך דוגמא לחיים בכלל כי את ידעת עם מי את מתחתנת עם גבר שאוהב צעירות וזורק ובכל זאת התחתנת 2 עשית עוד ילד ממנו בלי אהבה כשרגל אחת בחוץ רק שיהיה לך עוד הכנסה כספית 3 את בחורה דכאונית שאם לא אייל היית נופלת אז איזו דוגמא אפשר לקחת ממך בטוח לא ממך כי החיים שלך לא מהמוצלחים

מיקי
מיקי
1 שנים

הכי מצחיק , גרושה נותת עצות לנשואות…משהו הזוי לא , באמת איפה אתן חיות