לוקחת את זה קשה: טליה עובדיה חושפת לעוקביה לאן נעלמה

“זה משהו שהורס משפחות”: טליה עובדיה חושפת לעוקביה מקרה קשה במיוחד

השמועה אומרת...

המצב הבטחוני הקשה במדינת ישראל בימים האחרונים השפיע על לא מעט אזרחים מודאגים שמתחבטים עם עצמם האם לצאת או להישאר בבתים בחג, לטליה עובדיה היה מסר חד משמעי בעניין וגם חשפה מדוע נעלמה לאחרונה.

שתפו

הפיגועים הקשים שהתרחשו במהלך סוף השבוע האחרון ברחבי הארץ וגבו מספר קורבנות ללא ספק העכירו את אווירת חג החירות, ובזמן שלא מעט מפורסמים גינו את הפעולות הנפשעות. טליה עובדיה החליטה לשתף מקרה קשה מהעבר שלה עם סיומת במסר חיובי.

 

טליה חשפה לעוקביה:“אני לא הייתי פה כמה ימים והבטחתי שאפתח מצלמה ואדבר על הכל, כל החוסר תפקוד שלי פה.. אנימוצאת את עצמי מדברת אתכם המון בהודעות ושומעת על תחושות קשות של כולם, חוסר מצב רוח ופחד לצאת מהבית.”

לוקחת את זה קשה: טליה עובדיה חושפת לעוקביה לאן נעלמה

“אנחנו חווים תקופה ארוכה של בלאגן אצלנו במדינה והפיגועים האלה עכשיו זה הקש ששבר. והאמת שבא לי גם לשים פה משהו שמלווה אותי אישית בכל התקופה הזאת. אני מקבלת הודעות אם הכל בסדר והכל תקין ואני רוצה להגיד לכם תודה על הדאגה”.

 

והסבירה:“חשוב לי לשתף, מקרים כאלה לוקחת קצת קשה. גם במשפחה שלנו אנחנו חווינו אבדה שכזאת בפיגוע. דוד שלי נרצח בפיגוע אומנם לפני 22 שנה. אבל אני יכולה להגיד לכם ממקום אישי שזה משהו שהורס משפחות, זה משהו שאנחנו מרגישים אותו גם היום ואנחנו נרגיש אותו עד סוף חיינו”.

לוקחת את זה קשה: טליה עובדיה חושפת לעוקביה לאן נעלמה
התפרץ לפריים: שחף רז מגניב נשיקה בסטורי של טליה

“זה גורם לי כל פעם לחשוב על המשפחה ועל מה שהם צריכים לעבור ועל זה שגם המקרים שעכשיו, מדובר על שני אחים ושתי אחיות וזה אינסוף וזה שורף לי את הלב. אז הייתי צריכה כמה ימים של שנייה להירגע מהאירועים ולהתפלל שלא נשמע על עוד כאלה.”

 

טליה סיכמה במסר חיובי:“אני באמת רוצה לשלוח חיבוק ענקי לכל המשפחות ולאחל לכולנו שיהיה לנו חג שמח, שהמשך החג שנותר לנו יהיה שקט וטוב. ולא לפחד לצאת מהבית. עם ישראל חזק, שמרו על עצמכם.”

לוקחת את זה קשה: טליה עובדיה חושפת לעוקביה לאן נעלמה

31 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
USER
1 חודשים

מושלמת!!! זה בהחלט הורס משפחות לנצח💔
ואמאלה איזה זוג מושלם הם🫠

USER
1 חודשים

מכורה מאוהבת בזוג הזה
שניהם אינטליגנטיים וורבלים מלאים בקלאס וככ מתאימים❤️

בן
1 חודשים

מהממת!!!