לא נשארו ידידים: ג'וזי זירה מגיב על הזוגיות החדשה של קארין עליה

לא נשארו ידידים: ג’וזי זירה מגיב על הזוגיות החדשה של קארין עליה

השמועה אומרת...

קרוב לשנתיים חלפו להן מאז שג’וזי זירה וקארין עליה יצאו מהארון הזוגי לאחר תקופה של הכחשות, תקופה קצרה לאחר שכיכבו יחד בבית “האח הגדול”, מאז הם הספיקו להיפרד באופן סופי, אך האם הם נשארו מאז ידידים ומה יש לג’וזי להגיד על הקשר החדש של האקסית?

שתפו

אין ספק שהקשר בין ג’וזי זירה לקארין עליה שנרקם לו לפני כמעט שנתיים הפך לאחת ממערכות היחסים המתוקשרות יותר שהיו בביצה, השניים לא הפסיקו לבלבל את העוקבים והמעריצים עם לא מעט פרידות וקאמבקים אך לבסוף זה נגמר סופית והשניים ניתקו מגעים.

 

מאז שמו של ג’וזי נקשר לצד לא מעט נשים מארץ ומחו”ל, אך הכוכב הנוצץ לא תועד במערכת יחסים רצינית שהחזיקה מעמד. ואילו במקרה של קארין, הקשר החדש שלה עם הקומיקאי אסי ישראלוף שפורסם לפני כחודשיים בהחלט הצליח להשאיר חותם עד עצם היום הזה.

לא נשארו ידידים: ג'וזי זירה מגיב על הזוגיות החדשה של קארין עליה
קארין עליה ואסי ישראלוף. צילום: ניר פקין

ג’וזי התראיין ל”ערב טוב עם גיא פינס” והחליט להגיב לראשונה בנוגע למערכת היחסים החדשה של האקסית קארין עליה. כשנשאל על הזוגיות החדשה הגיב:“וואו, היא גם יוצאת עם מישהו מדהים. אחד הגדולים, אחד המצחיקים.”

 

והוסיף:“קודם כל שיהיה להם לבריאות ומדהים בשבילה, אני מפרגן לה באמת מכל הלב.” עוד נשאל ג’וזי האם הוא נשאר בקשר ידידותי עם קארין כפי שציינו שיעשו לאחר הפרידה והפעם הוא הוא ענה באופן נחרץ:“זה לא אני אמרתי, זו היא”.

לא נשארו ידידים: ג'וזי זירה מגיב על הזוגיות החדשה של קארין עליה
ג’וזי וקארין בתוך בית “האח הגדול”

ג’וזי חידד וסיכם את דעתו בנושא שמירת הקשר עם קארין עליה ונראה שאין הפתעות בנושא והשניים נותרו בנתק מאז הפרידה:“היא אמרה את זה, אני לא אמרתי את זה. אין דבר כזה ידידות אחרי קשר, זה מזויף”.

לא נשארו ידידים: ג'וזי זירה מגיב על הזוגיות החדשה של קארין עליה

32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אור
1 חודשים

עברו כבר הרבה מים בנהר של ג’וזי מאז הפלקט חח שתעשה חיים עם סבאלה אסי, אחרת איך היא תישאר בתודעה?

ויקיי
1 חודשים

ג’וזי עשה וי והמשיך הלאה. אסי הוא עוד מקפצה בשבילה כדי להתקדם בתעשייה והוא בינתיים נהנה לו מפרגית צעירה, עם פחות שכל משל הבת שלו חח

גלי
1 חודשים

גוזי בהצלחה.קארין צריכה זוגיות מתוקשרת כדי להשאר בתודעה לא יכולה בכוחות עצמה.