מה שבר את נטלי דדון? "עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים"

מה שבר את נטלי דדון? “עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים”

השמועה אומרת...

הדוגמנית ואושיית הרשת נטלי דדון נוהגת בדרך קבע לדון ולשתף ברשתות החברתיות את דעותיה בעניינים מדיניים ובוערים, לא פעם היא ספגה על כך אש אך נראה שבמקרה הבא היא לא יכלה להישאר אדישה כלל.

שתפו

נטלי דדון אומנם ידועה בתור אחת שידעה לא מעט קרבות מול גולשים ברשתות החברתיות שיצאו עליה בטוקבקים מרושעים ולא מפרגנים. אך הפעם זה היה משהו אחר שהצליח להפר את שלוותה וגרם לה לשאול את עצמה:“לא אשקר, תהיתי האם אני המוגזמת או הנורמלית”.

 

דדון שיתפה את עוקביה לרגל חגיגות המימונה שהגיעו לאחר תקופה מדינית לא פשוטה:“היום.. הגוף רקד, הנפש צמאה לשמחה והמימונה חיברה כל כך הרבה עדות תחת קורת גג אחת. ועם זאת לא היו דקות רצופות מבלי שרצו לי בראש הלוויות אחים ואחיות, משפחות מרוסקות, דמעות של ילדים שהלכו לישון ללא אמא והורים שלא כיסו היום ילד וילדה.”

מה שבר את נטלי דדון? "עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים"
נטלי דדון בחגיגות המימונה אמש לפני הסטורי הכואב

והוסיפה:“לא אשקר, תהיתי האם אני המוגזמת או הנורמלית. האם עוד אנשים בחדר רוקדים עם מועקה שכזאת. בדבר אחד אני בטוח, אסור לנו לשכוח! לעבור ליום שאחרי מבלי להתחבר למהות שבדבר, שאל לנו לעבור למחר בלי לקחת אותם איתנו. בדרך כזאת או אחרת… אבל בעיקר לא לתת לשיעור לחלוף לאו סתם כך.”

 

דדון המשיכה ושיתפה מקרה שהכביד עליה ביותר:“‘נפלתי’ היום על ידעה בעמוד ‘סלבס’ שכזה, התכווצתי, אבל ממש. כל טוקבק, כל תגובה… ממש חשקה נפשי לעבור אדם אדם ולשאול למה?! אתמול קברנו עוד אחים ואנחנו לא יודעים מה יביא המחר.”

 

עוד כתבה:“מה נתנה לנו עוד תגובה גועלית ועוד עקיצה מקטינה, באם באמת לא נוכל להתקיים מתוך אהבה?! ככה עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים. מצד אחד ילד שנספה משאיר מסר חזק כל כך הקורא לנו להפנים שאנחנו אחים ומנגד כל פוסט מוציא מאיתנו ארס.”

מה שבר את נטלי דדון? "עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים"
נטלי דדון בסטורי המלא שהעלה לא מעט שאלות

על אף שדדון אכן השתתפה באירוע מימונה אותו שיתפה בסטורי למרות המסר הכואב, גם כוכב הריאלטי אסי בוזגלו שיתף מסר דומה בעקבות המצב:“יכול להיות שאין לי חשק ללכת לאף מימונה?! זאת רק תחושה שלי או מה? אני מרגיש שקשה לי לחגוג ואני מת לדעת אם זה רק אני…”

מה שבר את נטלי דדון? "עברתי תגובה אחרי תגובה עם דמעות בעיניים"
אסי בוזגלו משתף תחושות דומות בסטורי

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רונה
1 חודשים

יש פה תגובות פשוט מגעילות אנשים קטנים ומרירים שמפיצים את הארס שלהם לכל כיוון…
נטלי יקרה ..טוב שיש עדין נפשות רגישות ואמפטיות כמוך כי מה שקורה פה אצל אנשים מסוימים בעם שלנו שאפילו אסונות בסדר גודל שכזה לא מרכך להם את הלב והם עדיין מפיצים רוע ושנאה…תמשיכי בדרך שלך …תפיצי אהבה ואכפתיות

לילי
1 חודשים

נטלי יקירתי. את בחורה יפה ואמיצה והעקר טובת לב אל תתעחסי ללשונות רעים הכל צרות עין❤🧡💛💚💙

פר
1 חודשים

זה שנאת חינם