חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"נראית כמו הבת זוג התורנית": הרשת גועשת בעקבות הנשיקה של אייל גולן ואלין

“נראית כמו הבת זוג התורנית”: הרשת גועשת בעקבות הנשיקה של אייל גולן ואלין

השמועה אומרת...

כוכב הזמר הים תיכוני אייל גולן חגג אמש את יום הולדתו ה-52 וקיבל מבול של פרגונים וברכות מהמעריצים, החברים וגם בני המשפחה. אך נראה שחלק מהגולשים חשבו שנחצה קו בהצמדת השפתיים בינו לבין בתו אלין בתמונה ששיתפה הבת לצד הברכה לאביה.

שתפו

אייל גולן שרק לאחרונה הצליח להדאיג מעט את מעריציו לאחר שהתעלף במהלך הופעתו בהאנגר 11 בתל אביב החליט לקיים מופע פיצוי לשמחת הקהל שיתקיים ב8.5 באותו המקום. ובינתיים הזמר הספיק לחגוג את יום הולדתו ה-52 ובין הברכות, נראה שאחת מהן הצליחה לעורר לא מעט תשומת לב.

 

גולן ששיתף כמות מכובדת מהברכות שקיבל ומחבריו ובני משפחתו, העלה גם את הברכה המרגשת מבתו אלין שכתבה:“מזל טוב לאהבה של חיי. אני קודם כל אאחל לך ולעצמי שתהיה לי בריא בגוף ובנפש, שתהיה מאושר ושהשם יתברך רק ייתן לך את הכוח והיכולת לשמח אנשים כמו שאתה יודע.”

 

“תודה שאתה מלמד אותי כל יום מחדש מהי אהבה ללא תנאים, תודה שאתה ההשראה והמודל לחיקוי בשבילי, שכל אדם היה רוצה שיהיה לו. אוהבת אותך אהבה שקשה להסביר” לצד אותה ברכה מרגשת צורפה תמונה בה היא ואביה מדגמנים נשיקה בשפתיים.

"נראית כמו הבת זוג התורנית": הרשת גועשת בעקבות הנשיקה של אייל גולן ואלין
אלין גולן והברכה המרגשת לאביה. חלק מהגולשים התייחסו רק לנשיקה

בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” עלתה תמונת הנשיקה של האב והבת לצד הכותרת:“זה בגלל שאני אשכנזיה שאני לא מבינה ת’נשיקות על הפה מדרגה ראשונה?!?” גולשת אחרת הגיבה לה:“לא זה לא קשור, מזרחית שלמה ואין לנו את זה באף צד, זה סתם מגעיל”.


 

חברת קבוצה אחרת הסיטה את הדיון מהפן העדתי והשיבה:“אין קשר לאשכנזיות. מה קשור לנשק אבא בפה אוף די כבר”. גולשת אחרת הביעה סלידה:“איכ כי אלין באמת נראית כמו הבת זוג התורנית”. “מרוב כל הצעירות שלו הם נראים קצת זוג”.

"נראית כמו הבת זוג התורנית": הרשת גועשת בעקבות הנשיקה של אייל גולן ואלין
לא פעם ראשונה, אייל גולן ואלין בנשיקה דומה בהופעה בבלומפילד

כזכור, סוגיית הנשיקות בשפתיים בין אבות לבנותיהן בקרב הסלבס הובילה כבר מספר פעמים לדיונים סוערים. המקרה הכי זכור התרחש לפני כשנתיים וחצי לאחר שאלין כהן ואביה יורם התנשקו גם הם והובילו לאלפי תגובות זועמות של הגולשים ברשת.

 

ליאם גולן לעומת זאת הסתפק בתמונת נשיקה בלחי לאביו עם ברכה לא פחות מרגשת:“מזל טוב מלך שלי, מאחל לך את כל הטוב שיש לעולם להציע. שתמשיך להיות אבא מדהים כמו שאתה, שהחיוך הזה לא ירד מהפנים שלך לעולם והכי חשוב, שתמיד תהיה לי בריא. אוהב אותך ותמיד פה לצידך.”

"נראית כמו הבת זוג התורנית": הרשת גועשת בעקבות הנשיקה של אייל גולן ואלין
ליאם גולן מברך את אבא אייל לכבוד יום ההולדת

Subscribe
Notify of
guest
436 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סם
סם
1 שנים

לא יפה ולא יאה . פשוט נראה דוחה !!!
אני לא מגזים אפשר גם אחרת.

שושי
שושי
1 שנים

באמת לא נוח לי לצפות בזה, מה זה???

רן
רן
1 שנים

חולני