"הכל קשה, לא הולך לי עם גברים": הפתרון שמצאה אלה אייבינדר לצורך בזוגיות

“הכל קשה, לא הולך לי עם גברים”: הפתרון שמצאה אלה אייבינדר לצורך בזוגיות

השמועה אומרת...

זוכת “הישרדות VIP” ואחת הרווקות הלוהטות ביותר של הביצה השיבה לשאלות הלא פשוטות של גולשיה שביניהם תיארה את חוסר שביעות רצונה מניתוח האף שעברה והעלתה סוגיה קשה: האם התייאשה סופית מגברים?

שתפו

כוכבת הריאלטי אלה אייבינדר שמעט נעלמה מהמסך לאחרונה יצאה בסשן שאלות ותשובות מול עוקביה וחשפה לא מעט פרטים מסקרנים במיוחד. ניתוח האף הלא מוצלח שעברה לטענתה, חוסר הסיבולת שלה למסיבות בגילה שהובילו להיעדרותה בחגיגות המימונה, והפתרון לסוגיית הזוגיות שטרם הושגה?

 

אלה נשאלה על ידי אחת העוקבות שלה:“מה הכי קשה לך עם גברים? והאם את פנויה לזוגיות רצינית?” אלה לא נשארה פוליטיקלי קורקט והשיבה:“הכל קשה לי עם גברים. לא הולך לי איתם, לא מבינה אותם ולא מסתדרת איתם”

"הכל קשה, לא הולך לי גברים": הפתרון שמצאה אלה אייבינדר לצורך בזוגיות
מי צריך גברים שיש כלבים? אלה אייבינדר עונה לשאלת הגולשים

אייבינדר חידדה את התשובה שלה והוסיפה:“אין לי כח וסבלנות אליהם.” ונתנה את הפתרון שלה בסוגיה:“מרגש שיש לי כלב אני לא צריכה אנשים בכלל”. גולש אחר שאל אותה:“איך לא המציאו עדיין פורמט ‘קחי אותי אלה'” והפעם השיבה לצד תמונת הכלבים שלה:“כי אני לא רוצה לקחת”.

"הכל קשה, לא הולך לי גברים": הפתרון שמצאה אלה אייבינדר לצורך בזוגיות
“מרגע שיש לי כלב אני לא צריכה אנשים בכלל” מתוך הסטורי של אלה

ומה לגבי ניתוח האף שעברה לפני מספר חודשים בטורקיה? נראה שגם במקרה הזה היא החליטה לפתוח את האכזבה שלה ממנו בביקורת חריפה במיוחד וללא פילטרים:“זה רחוק מההדמיה. הוא לא נראה בכלל כמו בשולחן הניתוח.”

 

והוסיפה:“אני מבינה שזה נפיחות ואני צריכה לחכות שנה עד שזה ירד אבל אני לא מאמינה שזה יסתדר כמו שציפיתי. אין לו צורה, קצה נפול. חוץ מלקצר אותו אני לא רואה שינוי. הוא גם נשאר עקום לצד”. אלה הוסיפה וסיפרה כי הציעו לה לעשות ניתוח נוסף בחינם אבל החזר כספי לא בא בחשבון.

"הכל קשה, לא הולך לי גברים": הפתרון שמצאה אלה אייבינדר לצורך בזוגיות

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נירה
1 חודשים

בארץ רופאים הכי טובים בעולם. טעות וסיכון לטוס לניתוח בתורכיה.

מירי
1 חודשים

אני חושבת שיפה לך

מאיה
1 חודשים

תעבדו על הפנים, הבחוץ ממש סבבה. זה הכל ביטחון עצמי נמוך וחבל כי את מדהימה