"ניראת ממש מחליא חבל": אלין כהן העלתה פוסט וחטפה מהגולשים

“ניראת ממש מחליא חבל”: אלין כהן העלתה פוסט וחטפה מהגולשים

השמועה אומרת...

כוכבת הרשת ואושיית הטיפוח והביוטי אלין כהן החליטה להשתתף בטרנד לוהט ברשתות החברתיות ושיתפה לעוקביה לוק אופנתי במיוחד לצד תיק קטן, אך גם הפעם נראה שלא מעט גולשים החליטו להתייחס לרזון שלה ויצאו עליה בביקורת.

שתפו

הרשת כולה נסחפה בחג הפסח האחרון סביב הלהיט “תיק קטן” של הראפרית נס ששיגע את הטיקטוק עם משפט המחץ “כל אחת סוחבת איתה תיק קטן”. כוכבת הרשת אלין כהן החליטה ללכת צעד קדימה עם הטרנד והעלתה קטע ליפסינק לשיר המדובר לצד תיק קטן ואופנתי.

 

אלין לא הסתפקה רק בקטע הסטורי והעלתה סשן תמונות עם התיק הקטן והיוקרתי מבית שאנל וכמובן שזכתה למבול של פרגונים מקרוב למיליון עוקביה ברשת האינסטגרם. אך גם הפעם היו כאלה שהחליטו להתמקד ברזון והשינוי שעשתה במראה החיצוני שלה בתקופה האחרונה.

"ניראת ממש מחליא חבל": אלין כהן העלתה פוסט וחטפה מהגולשים
חשפה את הצלעות בפוסט, למרות לא מעט תשבחות על הלוק החדש היו גם תגובות קוטלות

כזכור, לפני חצי שנה נחשף כי אלין כהן השילה 15 קילוגרמים ממשקלה, הדבר הצליח לעורר סערה ולא מעט שאלות שבסופם אלין שיתפה שהגיעה לתוצאה לאחר שסיגלה לעצמה משטר כשר ותזונה בריאה ומאוזנת שהובילו למראה הדנדש.

 

אך נראה שחלק מהגולשים עדיין לא עומדים במראה החדש של אלין. אחת הגולשות כתבה לה:“אבל למה הירואין שיק?  כולך עצמות… ניראת ממש מחליא. חבל, היית ילדה יפה”. גולשת אחרת הוסיפה:“שעצמות בולטות זה כבר מראה אנורקסיה”.

"ניראת ממש מחליא חבל": אלין כהן העלתה פוסט וחטפה מהגולשים
סרטון הטיקטוק של אלין כהן שגרר לא מעט תגובות בנושא הרזון

בעמוד הטיקטוק של אלין כהן היא ספגה גם לא מעט ביקורות בקטע ובו היא חשפה את צלעותיה בריקוד:“מקווה שהרזון המהיר שלה הגיע ממקום טוב… כי יש לי הרגשה רעה לגביו”. גולש אחר עקץ:“כנראה שהאוכל של חביטורטי לא כזה טעים”.

 

אך התגובות המגוננות עלו עד מהרה על אלה שפחות פרגנו, אחת העוקבות של אלין העלתה תגובה שזכתה ללא מעט חיזוקים:“למה יש אנשים שחושבים שזה לגיטימי להגיד לה שהיא רזה מידי? היא נראת פצצה ואם היא מאושרת אז זה ממש לא עניינכם מה המשקל שלה, שחררו ממנה כבר.”

"ניראת ממש מחליא חבל": אלין כהן העלתה פוסט וחטפה מהגולשים

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאור
1 חודשים

אלין קודם כל זה מגעיל מאוד אחכ אני יגיד לך ככה נעשים אנורקסים חבל מחלה נוראית גם לרזון יש גבול תשמיני לא אומרת תהי שמנה אבל תעלי כמה קילו בהצלחה

שי
1 חודשים

כל עוד שחלילה לא תהיה אנורקסית הכל בסדר מחלה נוראית!!!

ערן
1 חודשים

גועל נפש חסרת כבוד מה זה סמרטוטים איכס