"אמא לשתיים זה שפוי?!": אדל בספלוב שיתפה דבר שגרם לגולשים לדאגה רבה

“אמא לשתיים זה שפוי?!”: אדל בספלוב שיתפה דבר שגרם לגולשים לדאגה רבה

השמועה אומרת...

משפיענית הרשת ויוצאת הריאלטי אדל בספלוב משגרת בימים האחרונים לא מעט תמונות לוהטות שלה מהחופשה בדובאי, אך נראה שגם הפעם פרט מסוים הצליח לעורר דאגה בקרב חלק מהגולשים.

שתפו

רגע לפני שחג הפסח הגיע לקיצו לצד המצב הבטחוני העגום בשבוע האחרון, אדל בספלוב כבר הספיקה לעלות על טיסה לדובאי ולקשט את פרופיל האינסטגרם שלה בשלל פוסטים מהיעד החמים והקיצי עם בעלה והילדה שיה.

 

המשפחה יצאה ליעד החמים בהרכב חסר כאשר בנם הקטן של אדל ומאצ’, ליב נשאר בארץ בחיק המשפחה שהחליטה לתת כתף תומכת. אדל לא יכלה להסתיר את הגעגועים והעלתה סטורי ובו כתבה:“אמא נשרפת מגעגועים”.

"אמא לשתיים זה שפוי?!": אדל בספלוב שיתפה דבר שגרם לגולשים לדאגה רבה

אך נראה שחלק מהגולשים טענו שלא רק הגעגועים של האם לבנה שורפים, אלא גם עורה של אדל בשלל התמונות השזופות להפליא שהעלתה לרשת. בזמן שהיא זכתה למבול של פרגונים ממעל לחצי מילון עוקביה, היו כאלה יצאו בתגובות מודאגות:“את נראית פגז ממש .. אבל בבקשה תמרחי קרם הגנה מהשמש .. השמש זה דבר נורא לגוף”. כתבה אחת הגולשות.

 

גולשת אחרת נדהמה:“אמא לשתיים זה שפוי?!” ואילו גולשת אחרת לו פרגנה גם בעקיפין ורצתה לפענח את סודה של אדל:“תגלי לנו את הסוד שלך, איך להראות כמוך אחרי לידות? את חיה בחדר כושר? מה שזה לא יהיה, את נראית נפלא ומאושרת שזה אפילו יותר חשוב”.

ה

בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” היו תגובות יותר קשות וביקורת על המראה השזוף של אדל:“אני באמת לא מבינה איך אפשר להיות כל כך חסרת מודעות כלפי הסכנות של השמש, גם אם לא היה לי מושג, הייתי רואה שהעור שלי לא תקין בעקבות החשיפה, למה לטגן את עצמך” כתבה אחת הגולשות.

 

גולשת אחרת התלוצצה באנלוגיה ישירה לכוכב הישרדות:“שלא תהפוך לסגולה כמו אבירן”. גולשת אחרת החליטה לצאת בביקורת חריפה:“די דיייי כמה אפשר כבר היה לה סרטן איזה עוד סימן היא צריכה כדי להפסיק?”

"אמא לשתיים זה שפוי?!": אדל בספלוב שיתפה דבר שגרם לגולשים לדאגה רבה

16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופיה
1 חודשים

נראית נדיר אבל לא בריא לטגן ככה את העור בשמש …

שוקו
1 חודשים

כמה קנאים….
נראית מעולה יפה מקסימה כל הכבוד אדל😍

דנה
1 חודשים

יפה לך בריאות בשפע.