דניאל גרינברג חושפת את הסרט שעברה:"בכיתי את החיים שלי!"

דניאל גרינברג חושפת את הסרט שעברה:"בכיתי את החיים שלי!"

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג החליטה לעשות גיחה נוספת מעבר לים, השאירה את הילדים עם המשפחה, ארזה מזוודות וטסה לחופשה חלומית בדובאי. אך סיבוך שקרה במהלך הטיסה חזרה שלה ארצה גרם לה לשתף את כאב הלב עם עוקביה.

שתפו

ביום רביעי האחרון, הדוגמנית ואושיית הרשת דניאל גרינברג עלתה על טיסה ליעד לדובאי כדי לנפוש לצד חברות. לאחר שעשתה שם לא מעט פאן ושיתפה את עוקביה בתמונות פוטוגניות ומעוררות קנאה, מסתבר שלא הכל הלך חלק והיא פספסה את הטיסה חזרה לארץ.

 

גרינברג החליטה לשתף את עוקביה בנעשה ובדרמות המתרחשות מעבר לים. ואף חשפה כי למרות שעל פי הפרסומים בסטורי שלה לפני הטיסה. היא השאירה את הילדים אצל אייל וגם סיפרה לעוקביה שמעולם לא הייתה נגד להשאיר את הילדים אצלו:"אין לי ספק שהם בידיים הכי טובות בעולם ואני טסה בראש שקט", נראה שגם הוריה הצטרפו לסיוע?

דניאל גרינברג חושפת את הסרט שעברה:"בכיתי את החיים שלי!"
הילדים עם האבא או עם ההורים? או אולי גם וגם

וכך גוללה דניאל את פרשת הטיסות והמזוודות שהובילה אותה לכאב לב וגעגוע צורם לילדים:"אני רוצה לשתף אתכם שהמון קרה לי עם הטיסה הזאת סבבה? נתחיל עם זה שנחתתי בשדה ולא מצאו את המזוודה שלי ואז מצאו אותה"

 

"נמשיך עם זה שהגעתי לשדה, פספסנו את הטיסה. סבבה? עד 11 בלילה אתמול. סרט. העיניים שלי נפוחות. בכיתי את החיים שלי כי רציתי לראות את הילדים שלי. וכמובן שיש לי הורים מושלמים שפשוט אמרו לי לא לבכות ושהם איתם ואני יכולה להיות רגועה, אבל זה קשוח!"

דניאל גרינברג חושפת את הסרט שעברה:"בכיתי את החיים שלי!"
דניאל גרינברג בדובאי, מתוך האינסטגרם

והמשיכה:"ואז עשו לנו שם סרט! בקיצור מפה לשם אני רוצה לשתף אתכם שהכל הבל הבלים בחיים ואנחנו עוברים הכל ואין לי מזוודה אפילו. מזל שהספקתי לקנות איזה חליפת ספורט. אין לי איפור, אין לי כלום"

 

"תפסיקו לכתוב לי עין הרע וכאלה כי אני לא מאמינה בעין הרע. וזה לא בגלל עין הרע. זה משהו שהוא קורה וזה בסדר. מפספסים טיסות. הכל טוב! וזהו בגדול חוץ מזה שאני מתגעגעת לילדים שלי ברמת כאב לב ואני פנטזתי על לחזור ולישון איתם בלילה, הכל בסדר."

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נופר
4 חודשים

סתם מחפשת תשומת לב

מור
4 חודשים

הגברת מייצגת היטב,את הנומך התרבותי שקיים בשנים האחרונות בארץ.
SHOW OFF במיטבו…

לילך
4 חודשים

כמה נמוך