חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נטלי דדון נגד קברניט אל על שעשה שימוש פוליטי בשואה:"תתבייש לך אדם שפל"

נטלי דדון נגד קברניט אל על שעשה שימוש פוליטי בשואה:”תתבייש לך אדם שפל”

השמועה אומרת...

אושיית הרשת והדוגמנית נטלי דדון התפוצצה בסטורי זועם במיוחד בעקבות פרסומים ברשת על מסר מפי קברניט בטיסת אל על שעשה שימוש פוליטי בשואה:”השוואה מחרידה ביום קדוש שכזה! בושה!”.

שתפו

נטלי דדון מעבירה לא מעט מסרים פוליטיים לעוקביה בחשבון האינסטגרם שכידוע היא מזוהה בעיקר עם גוף הימין ונראה שהפעם, דווקא ביום השואה עלה פרסום שעשה שימוש פוליטי ביום הזה והצליח להוציא אותה מהכלים והיא ממש לא נשארה בחיבוק ידיים.

 

מוקדם יותר היום התפרסם ברשתות כי קברניט אל על בטיסת 007 לניו יורק עורר סערה לאחר שכרז לנוסעיו:“להזכיר את יום השואה כי דברים כאלה יכולים לקרות רק בדיקטטורות ומדינת ישראל נלחמת על הדמוקרטיה שלה בימים אלה”.

קרדיט צילום: שירן פרץ יח”צ

דדון שיתפה את דבריו של הקברניט ויצאה עליו בתגובה חריפה:“יש בי מקום להמון דעות עד לשימוש בשואה למטרות פוליטיות! בושה! תגידו לי אתם, זה נורמלי?! תפסיקו עם ההשוואות לשואה, פשוט דיי בא לי לצרוח מרוב טרלול!”.

 

והוסיפה:“אם יביאו לאיזון בין הרשויות אז תכף יעלו למשרפות 6000000!? אם יממשו את הבחירות הדמוקרטיות יהיה כאן חיסול עם!? אתם איבדתם את זה לגמרי, כל אוחזי שלטים הדואגים להשוות אנשי ציבור כאלו ואחרים להיטלר שמייצרים הפחדה וזורעים רעל!”

 

דדון סיכמה את הסטורי שלה במסר חריף לאותו קברניט אל על שיצא במסר הזה:“תתבייש לך! אדם שפל! הוזלת את היום הזה במילותיך! השוואה מחרידה ביום קדוש שכזה! בושה!

נטלי דדון נגד קברניט אל על שעשה שימוש פוליטי בשואה:"תתבייש לך אדם שפל"
נטלי דדון נגד קברניט אל על בסטורי שלה

 

התגובות ברשת לא איחרו לבוא. אחת המגיבות כתבה לדדון:“נשמה מה הקשר?! אכן יש קווי דמיון בין התנהגויות של ממשלות ואנשים שמתנהגים באופן דיקטטורי. יש תכונות אופי וקווי דמיון ואופי של פעולות המשטר היום ואכן דברים כמו בשואה קוראים אך ורק בדיקטטורה שימו לב איפה אנחנו חיים”

 

מנגד כותבת אחרת חיזקה:“מעולם לא טסתי עם אל על בגלל המחיר היקר, עכשיו התווספה לזה גם האג’נדה הנוראית שלהם! נוסעים רק בחברות לואו-קוסט זרות!”

Subscribe
Notify of
guest
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
1 שנים

הטייס צודק באלף אחוז.נטלי דדון.את לא מגיעה לזרת של הטייס הזה .בורה.מעוררת גועל בחילה ורחמים.

אוראל
אוראל
1 שנים

תפסיקי להתלהם על גל אחד שחושב אחרת ממך מה יש לך ?! בלתי נסבלת

שלומי
שלומי
1 שנים

את אישה טיפשה וחסרת בינה לחלוטין, מה שאמר הטייס זה כל כך נכון, כל מדינה דיקטטורית מתנהגת כמו היטלר, תראי בסוריה חיסלו מיליונים, בצפון קוראה, כל מתנגדי המשטר מוצאים להורג, כך גם ברוסיה ובאיראן, את פשוט לא למדת היסטוריה בת זמננו ולא מבינה מה זו דיקטטורה, אז סתמי את הפה ולכי ללמוד במקום לדבר שטויות