“מבטיח שאזי*ן לך ת’חיים”: כוכבת האח הגדול ספגה איומים על חייה וזו הסיבה!

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול”, מירב ישראל החליטה לחשוף ברשת זעזוע עמוק שחוותה לאחר שנתקלה בלא מעט גברים נשואים מאז שפתחה טינדר, אחד מהם החליט לצאת עליה באיומים בעקבות הטיפים שחילקה לעוקבות שלה ולא תאמינו איך זה נגמר.

שתפו

סרטון טיקטוק של יוצאת “האח הגדול”, מירב ישראל ובו היא חושפת שנתקלה בלא מעט גברים נשואים באפליקציית ההכרויות “טינדר” ואף חילקה טיפים לנשים נשואות למען תהיינה על המשמר, הצליח להגיע למעל ל-100 צפיות ברשת החברתית.

 

מירב חשפה בסרטון שהתפרסם בחודש שעבר:“תקשיבו לי טוב, אני מזועזעת. אני לפני שבוע בדיוק פתחתי טינדר בגלל חברות שלי. אם תראו מה אני גיליתי.. השם יעזור, סדום ועמורה של התנ’ך שם! כל הנשואים של מדינת ישראל שם!”

והמשיכה:“הם קוראים לעצמם ‘גברים בזוגיות מאפשרת’. י’חתיכת סמרטוט, מי אפשר לך לא הבנתי. אם אתה מאופשר, למה אתה מטושטש כמו אצל רפי גינת בתחקיר? למה אתה מצטלם עם הפנים לים ועם הגב למצלמה נסיך? תקשיבו לי בנות אם אתן יוצאות עם הבעלים שלכם לים שלא תעזו לאפשר להם תמונה מהסוג הזה.”

 

לאחר שהסרטון צבר לא מעט צפיות וחשיפה, מירב קיבלה להפתעתה הודעת איומים קשה במיוחד מגבר שככל הנראה נחשף בעקבות הטיפים שלה בסרטון. בהודעה נכתב לה:“יא שרמו*ה של ערבים. בגלל הסרטון המזד*ין שלך אישתי מצאה את הטינדר בטלפון שלי. אני מבטיח לך שאדאג ל*יין לך ת’חיים, יא ז*נה טפי”.

מירב לא נשארה אדישה והשיבה לאותו כותב:“שומע יא אנאלפבית, קודם כל תלמד איך כותבים בכלל. שתיים, איך אני קשורה למעשים השפלים שלך שאתה מחליט לרעות בשדות זרים. בהתחלה נלחצתי רצח כי איימת, וואלה איימת.”

 

והמשיכה:“אבל אז אמרתי, זה פרופיל בכלל בדוי ולא יודעת או שמשעמם לך בחיים בערב יום השואה.” והוסיפה:“במקום לאיים כמו איזה נמושה, אולי כדאי שתלך לפייס את אשתך, מה אתה אומר? אה? חוץ מזה צא מהצללים, תהיה גבר, תשלח מהפרופיל שלך, לא מבדוי, תתקדם.”

@meiravbdisrael זוגיות מאפשרת עלק #foryou #foryoupage #viral ♬ צליל מקורי – Meirav Bd Israel

 

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי לוי
1 חודשים

תגישי תלונה במשטרה נגד האיפוטנט בהצללה” ואל תאפשרי לאף אחד לאיים או להפחיד אותך.

יוסי
1 חודשים

ההזויה הזו חזרה לכותרות?

מירי
1 חודשים

טידר? למה את כל כך יפה בובה.זה סדום ועמורה.