יוצאת האח הגדול בחשיפה דרמטית לעוקבים:"אני עוברת ימים הזויים, לא מצליחה לנשום"

יוצאת האח הגדול בחשיפה דרמטית לעוקבים:”אני עוברת ימים הזויים, לא מצליחה לנשום”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” לינור סביניק החליטה לשתף את מאות אלפי עוקביה ברשת האינסטגרם במקרה חריג במיוחד שבעקבותיו נעקצה בקנה מידה לא קטן ונותרה בחוסר אונים “ברגע שעשיתי את שלי האיש נעלם”.

שתפו

לינור סביניק שאמורה להתכונן לאירוע המרגש בחייה, חתונתה שתתרחש בחודש יוני הקרוב החליטה לחשוף בדמעות וקול חנוק מקרה חריג שחוותה ואת הצד היותר אפל של עולם המשפיעניות ברשתות החברתיות שהותיר אותה במצב קשה במיוחד.

 

בסטורי שלפני החשיפה כתבה:“טוב יקרות שלי אתן כבר יודעות שאצלי אין משחקים והכל על השולחן לטוב ולרע. אז היום אני רוצה לדבר אתכן על הרע כי אני לא מצליחה לשמור יותר בבטן ואני לא רוצה להמשיך לבכות יותר ימים שלמים עם עצמי”.

יוצאת האח הגדול בחשיפה דרמטית לעוקבים:"אני עוברת ימים הזויים, לא מצליחה לנשום"

ואז פתחה בסדרת סטוריז את המקרה המזעזע שעברה:“יפות שלי, הבטחתי שאני אספר לכן מה אני עוברת בימים האלה. אתן מכירות אותי שאני תמיד אומרת את האמת, והחלטתי שאני לא מספרת את הסיפור במלואו ולא מספרת על מי הסיפור.”

 

והמשיכה:“קודם כל כי מאוד קשה לי לבוא ולפגוע בפרנסה של בן אדם, ובלי קשר לזה, אני רוצה לעשות את זה בצורה שהיא תהיה נכונה שאני לא ארצה להיות חשופה לתביעת דיבה ולשון הרע. זוכרות שהייתה את הסערה הזו סביב משפיעניות, נותני שירות וספקים וחברות היו פונים אליהם ושולחים להם מוצרים או עושים איזה שירות בעבורן והן לא היו מעלות את הסטורי או שלא היו מעלות כמצופה וזה עשה סערה מאוד מאוד גדולה וכולם כעסו.”

 

“אני רוצה לשאול אתכם שאלה, מה קורה במצב ההפוך? מה קורה כשמשפיענית עושה את חלקה בעסקה ומעלה את התכנים הרלוונטיים והיא לא מקבלת תמורה בעבור זה? עכשיו אם היה מדובר בג’ינס או בושם או נעל או קרם או לא יודעת מה אז לא היינו מנהלות את השיחה הזו כרגע. אבל אם מדובר במצב בריאותי? אם מדובר ביכולת תפקוד של בן אדם?”

יוצאת האח הגדול בחשיפה דרמטית לעוקבים:"אני עוברת ימים הזויים, לא מצליחה לנשום"
לינור סביניק מכינה את העוקבים שלה לפצצה

“יותר מזה אגיד לכם, מי שעוקבת אחריי הרבה זמן יודעת שהקיר שלי רחוק מאוד מלהיות קיר מסחרי. אני מפרסמת וממליצה על מוצרים או נותני שירות מאוד מאוד בודדים. כי החלטתי שאם אני הולכת בדרך של האינסטגרם, אני הולכת ככה. שמי שעוקב אחריי יידע שהוא יכול להאמין בי בעיניים עצומות. ועובדה, יכולתי לעלות 900 אלף דברים. אני לא מעלה, אני נמנעת מלעשות שת’פים, רק דברים שאני מאוד מתחברת אליהם ברמת הדיוק אני מעלה”

 

“מה קורה במצב שאת יוצאת לדרך עם בן אדם, את מרוצה מהבן אדם, עושה את שלך, מפרגנת מהלב ונותנת לו עבודה מפה ועד לפלנד ואז נשארת עם הז*ן ביד? סליחה על הביטוי, עם הז*ן ביד. אז אל תדאגו, אני בימים הקרובים אמצא את הדרך לספר לכם מה בדיוק הסיפור ועל מה מדובר אבל אני עוברת ימים הזויים, כי.. עוד פעם, מדובר במשהו שהוא בריאותי, ואני הייתי מאוד הגונה עם העוקבות ששלחו לי הודעות. אמרתי להן הייתי מרוצה מהמוצר,הייתי מרוצה מהשירות, אבל ברגע שהקוף עשה את שלו מה שנקרא, ברגע שעשיתי את שלי, האיש נעלם!”

יוצאת האח הגדול בחשיפה דרמטית לעוקבים:"אני עוברת ימים הזויים, לא מצליחה לנשום"
לינור סביניק בחשיפה קצת יותר חיובית היום בסטורי

“ומאילת בחג, יש לי מכונת כביסה בבטן. אני לא מצליחה לנשום, לא מצליחה לחשוב, לא מצליחה לתפקד וכל זה כי הייתי הגונה, כי עשיתי את מה שנתבקשתי לעשות ואת מה שהסכמתי. יש לי יד רחבה, אני בחיים לא עשיתי גזל לבן אדם, בחיים, בחיים בחיים! אני לא טיפוס שמתמקח, לא טיפוס שמתווכח. במצב כזה בסיטואציה קצת אחרת הייתי הולכת למקום אחר, משלמת את הכמה עשרות אלפי שקלים שצריך במקום אחר והעיקר שיהיה לי שקט ואני אדע שאני רגועה מהבחינה הזו אבל זה לא המצב. אני לפני חתונה, ואני חסרת אונים כרגע. אז אני פניתי לעו’ד ואני מבטיחה לעדכן אתכם בימים הקרובים”

23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צפי
1 חודשים

חפרת חפרת ולא אמרת, רצית לשתף שתפי , לא רציתי תשתקי. זו נקראת הונאת הקורא.

שלווה
1 חודשים

אולי היית מחכה כשהסיפור שלך יהיה שלם וכותבת. לא אוהבת סיפור בהמשכים ובמיוחד שהם לא מעניינים

רותי
1 חודשים

שמתם לב שפתאום צצים כל יוצאי האח הגדול עם סיפורים חס וחלילה לא מזלזלת אבל פתאום לקראת האח הגדול מתחילים לצוף.אחלה פרסומת.