טיטי איינאו תחת מתקפה ברשת:”אל תעשי את הנזק הזה לילד שלך”

השמועה אומרת...

הדוגמנית והאמא הטרייה טיטי איינאו החליטה לשתף את העוקבות שלה בתהליך “אילוף” תינוקה בן החצי שנה ונראה שלמרות התיעודים וההסברים מצידה היא ספגה לא מעט אש ואף האשמות חמורות על גרימת נזק לילדה.

שתפו

הדוגמנית ומלכת היופי לשעבר טיטי איינאו עדיין מתרגלת לתהליך ההורות ותוך כדי שהיא מאוד נהנית מהדרך לצד בנה דוריאן בן החצי שנה, ישנם גם לא מעט אתגרים ושאלות לגבי שינה עצמאית או משותפת עם הפעוט.

 

טיטי החליטה לקבל סיוע מיועצת שינה כדי שתוכל להרגיל את בנה לישון לבד בזמן שעד כה הוא התרגל לישון במשותף. שיתפה את תהליך הגמילה שבין היתר כלל שינה לצד הילד כשהוא בלול והיא בכוננות על הריצפה וסיפרה :“אני לא אישה של פעם. יש לי עבודה שדורשת ממני לפעמים לא להיות פה כמה ימים וזה מתסכל אותי הילד ואותי. מנסה לא לעצור את החיים בגלל שיש לי ילד.”

טיטי איינאו תחת מתקפה ברשת:"אל תעשי את הנזק הזה לילד שלך"
טיטי איינאו לצד דוריאן וצחי פרנקל

מספר גולשות זעמו על טיטי וכתבו לה:“בבקשה אל תעשי לו את זה! בבקשה! אני אעשה לך ייעוץ שינה בחינם לגמרי! שתומך בהנקה ולינה משותפת. אל תעשי את הנזק הזה לילד שלך ולהנקה שלך. זאת טראומה שאי אפשר לתקן לעולם!”

 

גולשת אחרת כתבה לה:“החיים לא עוצרים, הם משתנים ואת צריכה לקבל את זה! הוא ממש לא ‘ילמד’ לישון לבד, הוא ילמד שאמא פשוט לא באה, הוא צריך לינוק בגיל כזה בלילה! על מה ולמה הוא צריך לבכות 40 דקות בלילה?”

 

“זה תינוק, לא תוכנית לבקשתך, ומצטערת אין דרך אחרת לרשום את זה, את פשוט חוטאת לבן שלך וזה חבל מאוד, יש לזה השלכות שלא מאחרות להגיע וזה לא הכל או כלום, אפשר לא לישון באותה מיטה גם בלי ללכת על אילוף שפוט כולכן תמיד פונות לאותן ‘יועצות’ ולא בודקות שם דבר מעבר”.

טיטי איינאו תחת מתקפה ברשת:"אל תעשי את הנזק הזה לילד שלך"
טיטי איינאו חושפת את ההודעות שקיבלה ומגיבה בהתאם

טיטי לא התבלבלה ויצאה למתקפה משלה:“הנה כל המטורללות מתחילות! לפעמים אני לא מבינה למה בכלל מעלה תכנים כאלה! לצד התגובות התומכות יש כאלה גם מלאות בהייטרס. הילד שלי מקבל מענה כל פעם שהוא בוכה.”

“אני שם איתו והוא גם יונק שלוש פעמיים בלילה כמו שהוא רגיל! אני עושה מה שטוב לי ולו! ילד בן חמישה חודשים וחצי יכול לישון לבד.. אני לא סוגרת את הדלת ואומרת לו תסתדר כי אני גם לא מאמינה בזה.. אין לי כוחות וגם לא ישנתי טוב אז אל תתחילו איתי!”

טיטי איינאו תחת מתקפה ברשת:"אל תעשי את הנזק הזה לילד שלך"
טיטי מסכמת את הבילבול מול העוקבות בסטורי

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורחת
1 חודשים

טיטי את מבקשת עצות וכועסת על הנשים המייעצות.התגובה שלך היא התנשאות ולא חכמה בעליל. תאמצי את המשפט” מכל מלמדיי השכלתי. ” מה זה לעזוב תינוק לכמה ימים בגלל עבודה ? לא החלטת להיות אמא? אם את לא מסוגלת למה עשית אותו ? כפי שאמרו לך באמת, רק הילד ינזק ושניכם תשלמו את המחיר

לאה
1 חודשים

פתטית.

פשוש
1 חודשים

פעם הבאה בקשה לא לשתף ולא להתעצבן, תודה.